Produktiem
Dziļa cikla 3,2 V uzlādējamas baterijas saules gaismas
1) Dziļais cikls 3,2 v uzlādējams akumulators saules gaismas, mazs svars.
(2) ilgs cikla ilgums vairāk nekā 3000 ciklu.
(3) izmēru, ietilpību un spriegumu var pielāgot atkarībā no klienta vajadzībām.
(4) Videi draudzīga un zema pašizlāde.
Dziļa cikla 3,2 v uzlādējamas baterijas saules gaismas

Advantagelifepo4Deep Cycle 3,2 V uzlādējamas baterijas saules gaismas :
1. Bez apkopes. Modulāra konstrukcija ērtai uzstādīšanai un jaudas paplašināšanai.
2. Ilgs cikla kalpošanas laiks.
2000 cikla laiki 85% DOD
5000 cikla laiki 65% DOD
8000 cikla laiki 40% DOD
3. Iebūvēta viedā BMS ar vairākām aizsardzības un komunikācijas funkcijām.
4. Plašs darba temperatūras diapazons un augsta uzticamība.
5. Paralēli var pieslēgt vairākas bateriju vienības, kas piemērotas lietojumiem ar lielu enerģijas patēriņu.
6. Savietojams ar dažādiem uzlādes kontrolieriem un invertoriem.
7. Plaši izmanto Saules sistēmas ārpus tīkla uzglabāšanai, telekomunikāciju rezerves kopēšanai, centrālajam datu centram ... utt.
Parametri:
| Dziļa cikla 3,2 v uzlādējamas baterijas saules gaismas | |
| Lieta | lifepo4 akumulators 3,2 v 280ah |
| Nominālais spriegums: | 3.2v |
| Nominālā jauda: | 280AH |
| Izlādes sprieguma beigas: | 9.6V |
| Uzlādes beigas Spriegums: | 14.6V |
| Maks. Kont. Uzlādes strāva: | ≤280A |
| Uzlādes strāvas beigas: | 100 mA |
| Nominālā izlādes strāva: | 280A (seifs) |
| Maks. Impulsa izlādes strāva: | 560A(10S) |
| Iekšējā pretestība: | ≤10mΩ |
| Darbības maksa: Temperatūra: | 0~45℃ |
| Darbības izlādes temperatūra: | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra (60-80% SOC uzglabāšana): | -10~45℃ |
| Uzlādes metode: | CC/CV |
| Svars: | 5,5 kg |
| Cikla dzīve: | 3000+ |

Iepakojums:


Kāpēc izvēlēties Benwei?
Ar profesionālu atbalsta komandu mums ir pieredze R& D, OEM ražošanā un mārketingā. Ar profesionālas un mērķtiecīgas inženieru un ekspluatācijas komandas atbalstu mēs esam gatavi piesaistīt klientus' idejas realitātē. Elastīga pielāgotajiem pieprasījumiem, piemēram, pielāgota krāsa, iepakojums un piederumi, lai jūs varētu izbaudīt mūsu ātro vienas pieturas OEM pakalpojumu.
Mūsu uzņēmums ir nokārtojis ISO 9001: 2015 kvalitātes un BSCI sistēmas apstiprinājumu, un mūsu produkti ir ieguvuši ROHS, CE, UL, IEC, UN38.3 sertifikātus. Akumulatora izstrādājumu priekšrocības ir augsts enerģijas blīvums, liels jaudas blīvums, mazs tilpums, mazs svars, ilgs kalpošanas laiks, zema pašizlāde, elastīgas un dažādas formas, drošības rādītāji utt.
Populāri tagi: dziļa cikla 3,2 V uzlādējamas baterijas saules gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Saules uzlādējamās baterijas 3,2 voltiSkatīt vairāk> -
3.2 Volt Lifepo4 akumulators 100ahSkatīt vairāk> -
3,2 voltu uzlādējama baterija saules gaismāmSkatīt vairāk> -
3,2 V 50ah Lifepo4 akumulators saules enerģijas uzkrāšanaiSkatīt vairāk> -
3.2v 100ah prizmatisko šūnu litija Lifepo4 Rv akumulatorsSkatīt vairāk> -
3.2v 200ah Lifepo4 Aa saules litija akumulatorsSkatīt vairāk>













