Produktiem
Saules uzlādējamās baterijas 3,2 volti
1. saules baterijas, 3,2 volti, kuras var uzstādīt jebkurā pozīcijā, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora izlādes līkne līdz pat 95% no tās jaudas izmantošanas nodrošina astronomiskus uzlabojumus darbības laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābē.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 svina skābes svara, kas padara to par apstrīdamu izvēli attiecībā uz saules enerģiju, RV, jūras un ārpus tīkla lietojumiem, ja tiek apsvērta vilkšana vai mobilitāte.
saules baterijas 3,2 volti

1. saules baterijas, 3,2 volti, kuras var uzstādīt jebkurā pozīcijā, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora izlādes līkne līdz pat 95% no tās jaudas izmantošanas nodrošina astronomiskus uzlabojumus darbības laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābē.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 svina skābes svara, kas padara to par apstrīdamu izvēli attiecībā uz saules enerģiju, RV, jūras un ārpus tīkla lietojumiem, ja tiek apsvērta vilkšana vai mobilitāte.
Produkta specifikācija:
saules baterijas 3,2 volti
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Darba spriegums | 2.50-3.65V |
| Iekšējā pretestība | ≤ 0.35mΩ |
| Uzlādes temperatūra | 0°C ~ 55°C |
| Izlādes temperatūra | -20°C ~ 55°C |
| Neto svars | ap 2,3 kg |
| Pašizlādes ātrums | ≤3,5% mēnesī |
| Dimensija | 176 * 48 * 133 mm (L * W * H) |
| Stadnard uzlādes strāva | 50A |
| Standarta uzlādes spriegums | 3.65V |
| Uzlādes metode | CC / CV |
| Standarta izlādes strāva | 50A |
| Maks. Nepārtrauktas izlādes strāva | 100A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 258A |
| Garantija | 3 gadi |
| Dzīves cikls | 3000 reizes |
| Izlādes pārtrauktais spriegums | 2.5V |
Pielietojums:
Litija fosfāta akumulatora iepakojums


FAQ:
J: Kā jūs varat veikt 3,2 voltu saules bateriju kvalitātes kontroli?
A: Mums ir QC persona, kas uzturas ražošanas līnijās, lai veiktu pārbaudi. Visiem produktiem jābūt pārbaudītiem pirms piegādes. Mēs veicam iekšējo pārbaudi un galīgo pārbaudi.
1. Visas izejvielas pārbaudītas, tiklīdz tās nonāk mūsu rūpnīcā.
2. Visi gabali, logotips un visa informācija ir pārbaudīta ražošanas laikā.
3. Ražošanas laikā pārbaudīta visa iepakojuma informācija.
4. Visa produkcijas kvalitāte un iepakojums tiek pārbaudīts pēc galīgās pārbaudes pēc pabeigšanas.
J: Kāds ir' tirdzniecības termiņš un maksājuma termiņš 3,2 v aa uzlādējamam akumulatoram?
A: Summa, kas mazāka par 5000 USD, 100% samaksāta pirms ražošanas, var vienoties par vairāk nekā 5000 USD!
J: Kāds' ir jūsu 3,2 voltu uzlādējamā akumulatora 14500 piegādes termiņš?
A: Mūsu parastais piegādes termiņš ir EXW vai FOB Shenzhen. Mēs pieņemam arī EXW, CFR, CIF, DDP, DPA utt. Mēs piedāvājam jums piegādes izmaksas, un jūs varat izvēlēties sev ērtāko un efektīvāko.
Mūsu pakalpojumi:
1. Labas zināšanas par dažādu tirgu var apmierināt īpašas prasības.
2. Īsts ražotājs ar mūsu pašu rūpnīcu, kas atrodas Šeņdžeņas Ķīnā
3. Spēcīga profesionālā tehniskā komanda nodrošina visaugstākās kvalitātes produktu ražošanu.
4. Īpaša izmaksu kontroles sistēma nodrošina vislabvēlīgāko cenu.
5. OEM pakalpojums ir pieejams
Populāri tagi: saules baterijas 3,2 volti, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
3,2 V 60Ah Lifepo4 akumulatora elementsSkatīt vairāk> -
Uzlādējams Lifepo4 akumulators 3.2V 100AhSkatīt vairāk> -
Llithium dzelzs fosfāta akumulators Prizmatisks Lifepo4 š...Skatīt vairāk> -
3.2 V 280ah Lifepo4 akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 uzlādējams akumulators 3,2 V 280ahSkatīt vairāk> -
3.2 Volt Lifepo4 akumulators 100ahSkatīt vairāk>













