Produktiem
3.2 Volt Lifepo4 akumulators 100ah
1. 3,2 voltu lifepo4 akumulators 100ah, ko var uzstādīt jebkurā stāvoklī, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora izlādes līkne līdz pat 95% no tā jaudas izmantošanas nodrošina astronomisku pieaugumu darbības laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābē.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 no svina skābes svara, kas padara to par apstrīdamu izvēli RV, jūras un ārpustīkla lietojumiem, ja tiek apsvērta vilkšana vai mobilitāte.
3,2 voltu lifepo4 akumulators 100ah

1. 3,2 voltu lifepo4 akumulators 100ah, ko var uzstādīt jebkurā stāvoklī, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora izlādes līkne līdz pat 95% no tā jaudas izmantošanas nodrošina astronomisku pieaugumu darbības laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābē.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 no svina skābes svara, kas padara to par apstrīdamu izvēli RV, jūras un ārpustīkla lietojumiem, ja tiek apsvērta vilkšana vai mobilitāte.
Produkta specifikācija:
3,2 v litija akumulators 100ah
| Nominālā jauda | 100Ah (100ah) |
| Darba spriegums | 2,50-3,65 V |
| Iekšējā pretestība | ≤ 0.35mΩ |
| Uzlādes temperatūra | 0°C ~ 55°C |
| Izvades temperatūra | -20°C ~ 55°C |
| Tīrsvars | aptuveni 2,3 KG |
| Pašizvades ātrums | ≤3,5% mēnesī |
| Dimensiju | 176 * 48 * 133 mm (L * W * H) |
| Stadnard uzlādes strāva | 50.A 2004. gada 1 |
| Standarta uzlādes spriegums | 3,65 V (3,65 V) |
| Maksas metode | Kopija/CV |
| Standarta izvades strāva | 50.A 2004. gada 1 |
| Maksimālā nepārtrauktās izlādes strāva | 100.A 100.A 2010 |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 258.A pants |
| Garantijas | Vairāk nekā 3 gadi |
| Dzīves cikls | 3000 reizes |
| Izlādes izslēgšanas spriegums | 2,5 V (2,5 V) |
Lietojumprogrammas:

Litija fosfāta baterijas iepakojums


Faq
J: Kā rīkoties, ja garantijas laikā mūsu pusē rodas kādas kvalitātes problēmas?
A: Pirmkārt, fotografējiet vai video kā pierādījumu un nosūtiet mums. Mēs nomainīsim jaunus bez maksas.
J: Kā jūs nodrošināt kvalitāti?
A: Mēs saņemam trīs QC procesus:1.Izejvielām; 2.Ražošanas pusē; Pēdējais QC tests pa vienam pēc novecošanās 24 stundas.
J: Kāda ir garantija 3.2 v litija akumulatoram 100ah?
A: Lampām ir 3 gadu garantija, atšķirīgs kvalitātes standarts ar atšķirīgu garantijas laiku.
J: Cik ilgi piegādes laiks 3.2 v 100Ah lifepo4 akumulatora šūnu?
A: LED caurules gaismas piegādes laiks: paraugi: 3-10 darba dienas, Lielapjoma pasūtījums 10-15 darba dienas, atkarīgs no pasūtījuma daudzuma.
J: Kāds ir jūsu maksājuma termiņš par 3.2 v lifepo4 100ah?
A: 30% iemaksa pirms ražošanas un 70% bilances maksājums pirms nosūtīšanas.
Mēs pabeigsim ražošanu laikā un veiksim nosūtīšanu, pēc piegādes mēs jums pateiksim izsekošanas nr. Un arī sekos tam.
J: Kāds ir jūsu pēcpārdošanas pakalpojums lifepo4 akumulatoram 3.2 v 100ah?
A:Mūsu kvalitātes garantijas laiks ir 3 gadi. Jebkurš kvalitatīvs klients var sazināties ar mums, un problēmas tiks atrisinātas, lai apmierinātu klientus.
Populāri tagi: 3.2 volt lifepo4 akumulators 100ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanā, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Daudzkrāsains RGBW T8 LED Lampa LightSkatīt vairāk> -
3,2 V 60Ah Lifepo4 akumulatora elementsSkatīt vairāk> -
Uzlādējams Lifepo4 akumulators 3.2V 100AhSkatīt vairāk> -
Llithium dzelzs fosfāta akumulators Prizmatisks Lifepo4 š...Skatīt vairāk> -
3.2 V 280ah Lifepo4 akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 uzlādējams akumulators 3,2 V 280ahSkatīt vairāk>













