Produktiem
24V 50Ah litija jonu akumulators
Augstāk kvalificētas cilindriskas šūnas 🔋
Bluetooth® savienojamība 📲
Iebūvēta apkure ♨️
Stabilāka un stingrāka iekšējā struktūra ⚙️
Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks 🔋
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Apraksts
UL1642, IEC62619, IEC62133 uzskaitīti ar cikla mūžu vairāk nekā 3000 reižu un izcilu konsistenci.
Pārraugiet akumulatora statusu (uzlāde, izlāde, strāva, temperatūra, cikla ilgums un tā tālāk) un mainiet datus dažādām lietojumprogrammām.
Punktu izcelšana
- Augstāk kvalificētas cilindriskas šūnas 🔋
- Bluetooth® Savienojamība 📲
- Iebūvēta apkure ♨️
- Stabilāka un stingrāka iekšējā struktūra ⚙️
- Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks🔋
Atribūti
| Nominālais spriegums | 25.6V |
| Nominālā jauda | 50 Ah @0.5C |
| Jauda (vati) | 1290W |
| Paralēlais savienojums | Maks. 6 vienības |
| Sērijas savienojums | Maks. 2 vienības |
| BMS | 8S50A |
| Ķēdes aizsardzība | Pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, pārmērīga strāva, pārmērīga temperatūra, īssavienojums, līdzsvars, automātiska kļūdu atkopšana |
| Cikla dzīve | 3000 reižu cikli @ 100 procenti DOD un 6000 reizes @ 80 procenti DOD |
| Pašizlāde | Mazāk nekā 3 procenti mēnesī |
| Uzlādes efektivitāte | 100 percent @0.2C |
| Izlādes efektivitāte | 98-100 procenti @1C |
Attēlu rādīšana








Populāri tagi: 24v 50ah litija jonu akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī










