Produktiem
24V 50Ah litija velcēšanas motora akumulators
Augstāk kvalificētas cilindriskas šūnas 🔋
Bluetooth® savienojamība 📲
Iebūvēta apkure ♨️
Stabilāka un stingrāka iekšējā struktūra ⚙️
Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks 🔋

Parametrs
Vai jums ir apnicis nepārtraukti papildināt velkoņa motora akumulatoru? Kā ir ar pastāvīgajām bažām, ka jūsu akumulators var izlādēties jūsu zvejas brauciena laikā?
Spēcīgs BENWEI® 24V 50Ah litija velcēšanas motora akumulators var aizstāt jūsu nestabilās velcēšanas akumulatorus. Nomainot divus 12 voltu svina-skābes vai agm akumulatorus, šis 24. grupas akumulators ietaupīs vietu jūsu jahtas uzglabāšanai un būs ērtāk pārnēsājams.
Šis akumulators atbalstīs jūs pat lielas slodzes gadījumā neatkarīgi no tā, vai velcējat mierīgā laikā vai cīnāties ar vēju. Mūsu 24V 50Ah litija kuģu akumulators nodrošina ilgstošu un pastāvīgu vilkmi pat vairāku dienu zvejas ekspedīcijās. Tas ir ideāli piemērots dziļa cikla lietojumiem dažādos jūras apstākļos, gadalaikos un temperatūrās.
Vienkārši iestatiet to, pievienojiet to un dodieties. Saspringts pūlis!
Punktu izcelšana
- Augstāk kvalificētas cilindriskas šūnas 🔋
- Bluetooth® Savienojamība 📲
- Iebūvēta apkure ♨️
- Stabilāka un stingrāka iekšējā struktūra ⚙️
- Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks🔋
Atribūti
| Fiziskie izmēri | 10,2 x 6,69 x 8,18 collas (260 x 170 x 208 mm) |
| BCI grupas lielums | 24. grupa |
| Svars | 26.{1}} mārciņas (11,7 kg) |
| Ūdens vērtējums | IP65 |
| Termināļa tips | M8 x 1.25" |
| Termināla griezes moments | 80-100 mārciņas (8-10 Nm) |
| Lietas materiāls | Akrilnitrila butadiēna stirols – liesmu slāpējošs |
| Šūnas tips | LiFePO4 |
Attēlu rādīšana








Populāri tagi: 24v 50ah litija velcēšanas motora akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










