Produktiem
Liels akumulatora darbības laikspo4
1. Vieglāks svars, mazāks izmērs.
2. Augstas temperatūras veiktspēja.
3. Īpaši drošs, nav sprādziena, nav uguns sadursmes laikā.
4. Spēcīga pārmērīga izlādes pretestība un uzlādes saglabāšana.
5. Spēcīga uzlādes pieņemšana un ātras uzlādes iespēja.
6. Lieliska liela strāvas izlādes veiktspēja, īpaši palaišanas un kāpšanas laikā.
7. Liela jauda un ilgs mūžs visiem lieljaudas izvades lietojumiem.
8. Videi draudzīgs netoksisks, nepiesārņojošs, nav retu metālu.
9. Zema pašizlāde un laba izlādes veiktspēja zemā temperatūrā.
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
liels akumulatora darbības laikspo4

Benwei ir profesionāls ražotājs, kas nodarbojas ar litija jonu maisiņu akumulatora elementu, bateriju komplekta un akumulatora pārvaldības sistēmu izpēti, izstrādi, ražošanu, mārketingu un apkalpošanu.
LiFePo4 un NMC(Li(NiCoMn)O2) ir galvenie materiāli. Mums ir vairāk 30 veidu elementi, un mēs varam izgatavot OEM akumulatoru no 12v-400v, 10-500ah, ko var izmantot elektriskajā transportlīdzeklī, e-velosipēdā, UPS, enerģijas uzglabāšanas sistēmā, telekomunikāciju bāzes stacijā, E-motorollerī, E. - instrumenti, bezpilota lidmašīna, golfa ratiņi, dakšu pacēlājs, tīrīšanas automašīna, elektriskais ratiņkrēsls utt.
Informācija par produktu:
| Vārds | 72V 100AH liels akumulatora darbības laikspo4 |
| Modelis | BW-72v100ah/24S1P |
| Nominālais spriegums | 72V |
| Uzlādes spriegums | 87.6V |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora izmērs | 650 * 370 * 180 mm |
| Neto svars | 70 kg |
| Akumulatora elementu tips | Litija jonu 3.2V 100ah |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva | 100A |
| Maksimālā izlādes strāva BMS | 100A |
| Maksimālā maksimālā izlādes strāva | 200A |
| Uzlādes metode | CC/CV |
| BMS aizsardzība | pārlādēšana, pārmērīga izlāde, pārstrāva, īssavienojums |
| SERTIFIKĀTI | CE, ROHS |
| Termināļa tips | M8 vai andersons vai cita skrūve |
| Dzīves cikls | 2000 reizes, 85% dod, 3000 reizes, 80% dod 5000 reizes, 65% dod, 8000 reizes, 40% dod |
| Uzlādes temperatūra | 0~45℃ |
| Izlādes temperatūra | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10~45℃ |
| Sertifikāts | CE, RoHS, MSDS un UN38.3 sertifikācija |
| Paralēlā montāža | līdz 10 vienībām |
| Korpusa aizsardzība | IP65 ūdensizturīgs |
Vairāk attēlu:






Pielietojums:
liels akumulatora darbības laikspo4

Populāri tagi: liels akumulators lifepo4, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nākamo:
Akumulators Lithium Lifepo4
Nosūtīt pieprasījumu











