Produktiem
12v litija dzelzs akumulators
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena&Augsta kvalitāte.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
12 V litija dzelzs akumulators

Produkta īpašības:
12 V litija dzelzs akumulators
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena& Augstas kvalitātes.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
Produkta specifikācija:
| Modelis | 12 V litija dzelzs akumulators |
| Baterijas Tips | 3.2v 50ah somiņa lifepo4 šūnas |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Uzlādes spriegums | 14.6v |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora konfigurācija | 4s4p ar 100a bms |
| Standarta uzlādes strāva | 10a |
| Maksimālā uzlādes strāva | 50a |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100a |
| Izlādes atslēgšanās spriegums | 10v |
| Neto svars | 19 kg |
| Izmērs | 521*238*218mm |
| Dzīves cikls | 2000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes temperatūra | 0~45°C |
| Izlādes temperatūra | -20~60°C |
12 V litija dzelzs akumulatora galvenie pielietojumi:


Komplekts 12v litija dzelzs akumulatoram:

FAQ:
J: Vai BENWEI ir rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam sākotnējā rūpnīca, un mums pieder 2 dažādas ražošanas bāzes (litija akumulatoru elementu rūpnīca un akumulatoru komplekta montāžas ražotne), kurā kopumā strādā vairāk nekā 2000 darbinieku.
J: Vai es varu saņemt pasūtījuma paraugu?
A: Protams, mēs pieņemam pasūtījumu paraugus, lai pārbaudītu un pārbaudītu kvalitāti, baterijas var izgatavot pēc dažādiem pieprasījumiem.
J: Vai es varu iegūt produktus ar savu logotipu?
A: Protams, mēs varam piedāvāt OEM / ODM pakalpojumu ar prototipa dizainu un nelielu daudzumu.
J: Vai jūs varat nosūtīt produktus uz manu valsti?
A: Protams, lūdzu, lūdzu, dalieties ar savu detalizēto adresi, lai pārbaudītu kravas izmaksas, un, ja jums nav sava ekspeditora, mēs varam jums palīdzēt.
J: Kādi sertifikāti ir BENWEI akumulatoru produktiem?
A: Mēs varam bez maksas nodrošināt UL, CE, ROHS, FCC, IEC62133, MSDS, UN38.3, ja jūsu pasūtījuma daudzums ir liels.
Populāri tagi: 12v litija dzelzs akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










