Produktiem
12 V litija fosfāta akumulators
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
* Materiāls: litija dzelzs fosfāta akumulators Lifepo4
* Komponēts veids: 4S1P ar BMS 100A + LED indikatoru
\* DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
12 V litija fosfāta akumulators

12 V litija fosfāta akumulatora produkta īpašības:
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
*Materiāls: litija dzelzs fosfāta baterija Lifepo4
*Salikts veids: 4S1P ar BMS 100A + LED indikatoru
*DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Termināla tips: M8 vītne
Produkta specifikācija:
| produkta nosaukums | 12 V litija fosfāta akumulators |
| spriegums | 12V |
| Jauda | 100Ah |
| Baterijas Tips | 3.2V100Ah prizmatiska lifepo4 šūna |
| Sastādīts veids | 4S1P |
| Pieteikums | Saules sistēma/ laiva/golfa rati |
| Iespējas | uzlādējamās baterijas 12V |
| Garantija | 3 gadi |
| Aizsardzība | Iebūvēts 4s100a bms |
| Cikla dzīve | Vairāk nekā 3000 reižu |
Lietojumprogrammas:
12 V litija fosfāta akumulators

Klientu piezīmes:

FAQ:
J: Vai Manly Battery ir rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, mūsu pašu rūpnīca ar automātisko aprīkojumu
J: Kā es varu iegūt paraugu, lai pārbaudītu jūsu kvalitāti?
A: Pēc cenas apstiprināšanas varat pieprasīt paraugus, lai pārbaudītu mūsu produktu kvalitāti. Ja jums vienkārši nepieciešams tukšs paraugs, lai pārbaudītu dizainu un kvalitāti.
J: Ko es varu saņemt par cenu?
A: Mēs parasti citējam 24 stundu laikā pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas. Ja jums ir ļoti steidzami jāsaņem cena, lūdzu, pastāstiet mums savā e-pastā, lai mēs uzskatītu par jūsu pieprasījuma prioritāti.
J: Kāds ir jūsu piegādes termiņš?
A: Mēs pieņemam EXW, FOB Shenzhen vai FOBGuangzhou, jūs varat izvēlēties to, kas jums ir ērtākais vai rentablākais.
J: Vai ir pareizi uz izstrādājuma drukāt savu logotipu?
A: Jā. Mēs atzinīgi vērtējam OEM pasūtījumus.
Populāri tagi: 12v litija fosfāta akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
12V 20Ah uzlādējams Lifepo4 akumulators Saules ielas gaismaiSkatīt vairāk> -
Battle Born 12v 100ah Lifepo4 dziļa cikla akumulatorsSkatīt vairāk> -
Bms 12v Lifepo4 automašīnas akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 12v 100ah akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 120ahSkatīt vairāk> -
12 V Lifepo4 dziļā cikla akumulatorsSkatīt vairāk>










