Produktiem
Lifepo4 akumulators 12v 120ah
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
* Materiāls: litija dzelzs fosfāta akumulators Lifepo4
* DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Vienkārša apkope: augstas kvalitātes dziļa cikla prizmatiska tipa lifepo4 akumulators, gandrīz NAV pēcpārdošanas problēmu. Bezmaksas tehnikas atbalsts pirms un pēc pārdošanas.
lifepo4 akumulators 12v 120ah

Lifepo4 akumulatora 12v 120ah produkta īpašības:
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
*Materiāls: litija dzelzs fosfāta baterija Lifepo4
*DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Termināla tips: M8 vītne
* Vienkārša apkope: augstas kvalitātes dziļa cikla prizmatiska tipa lifepo4 akumulators, gandrīz NAV pēcpārdošanas problēmu. Bezmaksas tehnikas atbalsts pirms un pēc pārdošanas.
Produkta specifikācija:
| Nominālais spriegums | 12.8V |
| Nominālā jauda | 120ah (OEM) |
| Baterijas Tips | Augstākās klases A 3,2 V 60 ah LifePO4 maisiņš Litija dzelzs fosfāta akumulatora elements |
| Modelis | DL-12120/4S2P |
| Akumulatora konfigurācija | 4S2P |
| Iekšējā pretestība | ≤420mΩ |
| Uzlādes beigu spriegums | 14.6V |
| Uzlādes beigu strāva | 200mA |
| Izlādes sprieguma beigas | 9.2V |
| Uzlādes metode | CC/CV (pastāvīga strāva/pastāvīgs spriegums) |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva | 50A (ieteikums) |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 200a/10S |
| Neto svars | 11KG bruto svars |
| Korpusa materiāls | ABS korpuss vai metāla korpuss vai nerūsējošā tērauda korpuss |
| Lietas dimensija | 120ah: 329 * 172 * 217 mm (visu izmēru var pielāgot) |
| Garantija | 3 gadi |
| Iebūvēts BMS | Šūnu un PCB temperatūras, strāvas, sprieguma, šūnu balansēšanas u.c. uzraudzība |
| Termināļa tips | M8 |
| Dzīves cikls | Dziļa cikla ilgums 2000 reizes, 80% dod, 5000 reizes, 65% dod, 8000 reizes, 40% dod |
| Uzlādes temperatūra | 0~45℃ |
| Izlādes temperatūra | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10~45℃ |
| Sertifikāts | CE, RoHS, MSDS un UN38.3 sertifikācija |
| Paralēlā montāža | līdz 10 vienībām (12V-1000Ah vai vairāk) |
| Korpusa aizsardzība | Pieejams IP56 vai pielāgots IP67 |
| Uzlīme | Laipni lūdzam OEM uzlīmes, varat nosūtīt dizainu pielāgošanai |
Lietojumprogrammas:
lifepo4 akumulators 12v 120ah

Klientu piezīmes:

FAQ:
J: Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam rūpnīca ar 3 ražošanas bāzēm, kas atrodas Šeņdžeņā, Dongguanā, Huidžou Guandunas provincē.
J: Kā jūsu rūpnīca dara kvalitātes kontroli?
A: Kvalitāte ir prioritāte. Mēs vienmēr piešķiram lielu nozīmi kvalitātes kontrolei no sākuma līdz beigām. Mūsu rūpnīca ir ieguvusi UL, CE, FCC, ROHS, UN38.3, MSDS sertifikātu.
J: Kā jūs nosūtāt LiFePo4 akumulatorus?
A: Pasūtījumu paraugiem vai maziem akumulatoru komplektiem tie tiks nosūtīti ar eksprespasta sūtījumiem, piemēram, FedEx, UPS, TNT vai īpašām līnijām. Ja visa paka pārsniedz 100 KG, tiks nosūtīta pa gaisu vai pa jūru, jūras piegāde ir lētāka. Lūdzu, norādiet savas tuvākās lidostas vai jūras ostas nosaukumu, lai mēs pārbaudītu labāko piegādes variantu.
J: Kā es varu izsekot savam sūtījumam?
A: Kad mēs piegādāsim jūsu preces, mēs nosūtīsim jums izsekošanas numuru, tiklīdz jūsu preces būs nosūtītas.
J: Vai šis akumulators ir saderīgs ar maniem akumulatoriem?
A: Labdien! Mēs neiesakām pievienot dažādu zīmolu akumulatorus, jo BMS atšķiras no akumulatora un akumulatora.
J: Kāda ir jūsu garantija?
A: Gandrīz visam mūsu akumulatora komplektam ir 3 gadu garantija. Mēs garantējam cikla kalpošanas laiku vairāk nekā 2000 reizes 80% DOD 0,2 C temperatūrā. Tas nozīmē, ka varat to izmantot vismaz 5 gadus, lai veiktu parastu 1-reizi uzlādi un izlādētu katru dienu.
Kā uzturēt tālruņa akumulatoru?
Tagad mobilie tālruņi izmanto litija baterijas. Lai gan litija baterijām nav atmiņas, tām ir arī ilgs mūžs. Vispārīgi runājot, kad mēs uzlādējam vairāk nekā 500 reizes, akumulatora darbības laiks ir sasniedzis aptuveni 80%. Šobrīd mēs jūtam akumulatora darbības laika saīsināšanos. Parasti šajā laikā daži lietotāji sāk nomainīt akumulatoru.
Ja mobilo telefonu neizmanto bieži, jaudas netrūkst. Bet jaudas gaidīšanas laiks ir ievērojami sliktāks, un dažreiz 20/30% jaudas tiks izslēgtas. Raugieties, lai mobilā telefona pietiktu katru mēnesi, izlietojiet to vismaz vienu vai divas reizes, un neglabājiet mobilo tālruni pieslēgtu lādētājam... Ja mobilais tālrunis vienmēr ir izslēgts uz 20/30%, vienkārši atkārtojiet piespiedu sāknēšanu vairākas reizes, lai pilnībā iztukšotu akumulatoru, un pēc tam izmantojiet oriģinālo lādētāju, lai to uzmanīgi pievienotu un lēnām uzlādētu.
Pēc 2013. gada mobilie tālruņi pārsvarā izmanto litija baterijas. Atšķirībā no iepriekšējām niķeļa-metāla hidrīda baterijām litija akumulatoriem nav atmiņas efekta (pareizi sakot, atmiņas efekts ir ļoti vājš). Aktivizēšana nenotiek, un ilgstoša uzlāde radīs noteiktu ietekmi uz akumulatoru. Bojājumi. Tātad, cik ilgi jākontrolē pirmais uzlādes laiks? Tas ir atkarīgs no akumulatora jaudas. Vispārīgi runājot, tas aizņem 2 līdz 4 stundas. Pēc tam, kad mobilais tālrunis parāda, ka uzlāde ir pabeigta, to var uzlādēt vēl pusstundu.
Izmantojiet tīru dzēšgumiju, lai viegli noslaucītu metāla kontaktvirsmu starp tālruņa akumulatoru un tālruni, kas var efektīvi uzlabot tālruņa akumulatora lietošanu.
Ilgstoši lietotā mobilā tālruņa akumulatora metāla virsmai ir zināma oksidēšanās pakāpe, kas noved pie slikta kontakta. Oksīda slāni uz virsmas var izdzēst ar gumijas sasafras palīdzību, lai uzlabotu kontaktu.
Tajā pašā laikā litija jonu polimēru akumulatori visvairāk baidās no pārmērīgas izlādes, un mobilā tālruņa uzlādēšana pēc izsīkuma ļoti ietekmē akumulatora darbības laiku. Tāpēc, izmantojot mobilo tālruni, vislabāk ir uzlādēt, kad ir atlicis noteikts enerģijas daudzums, un mēģināt izvairīties no uzlādes pēc tam, kad mobilais tālrunis ir automātiski izslēgts.
Turklāt augsta un zema temperatūra ir arī divi galvenie faktori, kas ietekmē mobilo tālruņu kalpošanas laiku. Vasarā un ziemā jums jācenšas izvairīties no mobilā tālruņa lietošanas augstas un zemas temperatūras apstākļos.
Mobilā tālruņa akumulatora lietošanas process ir uzlādes un izlādes process, kura laikā akumulatorā esošie negatīvie un pozitīvie lādiņi saduras viens ar otru. Iemesls, kāpēc akumulators kļūst arvien mazāk noderīgs, ir tāpēc, ka kinētiskā enerģija elektrona iekšienē normālā istabas temperatūrā ir salīdzinoši liela, tāpēc akumulators ir aktīvā stāvoklī un noplūde ir samērā bieža. Novietojot akumulatoru zemas temperatūras vidē, litija plēves mikrostruktūra uz litija akumulatora virsmas un elektrolīta, kā arī to saskarne būtiski mainīsies, kā rezultātā akumulators īslaicīgi nedarbosies un samazinās noplūdes strāva. . Tāpēc pēc uzlādes mobilā tālruņa gaidstāves laiks palielināsies.
Litija akumulators pirmajā dienā patērēja tikai pusi no enerģijas, un pēc tam tas tika pilnībā uzlādēts. Ja situācija saglabājas arī nākamajā dienā, tas ir, izmantojiet pusi no uzlādes un uzlādējiet to divas reizes. To var skaitīt tikai kā vienu uzlādes ciklu, nevis divus. Tāpēc cikla pabeigšana parasti var aizņemt vairākas reizes. Ikreiz, kad tiek pabeigts uzlādes cikls, akumulatora jauda nedaudz samazināsies. Protams, jaudas samazinājums ir ļoti neliels. Pēc daudziem augstas kvalitātes akumulatoru cikliem kapacitāte joprojām ir 80% no rūpnīcas' jaudas.
Ikvienam vajadzētu pievērst uzmanību mūsu mobilā tālruņa akumulatora apkopei. Tas palielinās mobilā tālruņa akumulatora darbības laiku. Negaidiet, kamēr akumulators izlādēsies. Izslēdziet akumulatoru un uzlādējiet to. Mobilā tālruņa akumulatoram tas ir vislabākajā stāvoklī, kad tas ir 60%. Kad tas ir beidzies, vienkārši uzlādējiet to. Litija akumulatoriem tam nav atmiņas funkcijas, un tas nereģistrēs mūsu uzlādes statusu. Turklāt mūsu mobilajiem tālruņiem ir akumulatora aizsardzības modulis, kas aizsargā uzlādes un izlādes procesu.
Ieteikums: Kad akumulators netiek lietots ilgu laiku, mēģiniet uzlādēt akumulatoru līdz 80% un glabājiet to vēsā un sausā vietā. Tas ļauj akumulatora' aizsardzības ķēdei darboties ilgu uzglabāšanas laiku. Ja akumulators pēc pilnīgas uzlādes tiek pakļauts augstai temperatūrai, tas nodarīs lielus akumulatora bojājumus. Tajā pašā laikā'nespēlējieties ar tālruni uzlādes laikā, jo tas viegli izraisīs akumulatora temperatūras paaugstināšanos. (Kad mēs uzlādējam akumulatoru un joprojām spēlējamies ar mobilo tālruni, akumulatora temperatūra paaugstināsies, kas sabojās akumulatoru un izraisīs tā kapacitātes samazināšanos).
Populāri tagi: lifepo4 akumulators 12v 120ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Uzlādējams litija LiFePO4 akumulators 12V 100Ah iepakojumāSkatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 30ahSkatīt vairāk> -
Dziļa cikla Lifepo4 400ah 12v litija jonu akumulatorsSkatīt vairāk> -
Battle Born 12v 100ah Lifepo4 dziļa cikla akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 Ups 12v 100ah litija jonu fosfāta akumulatorsSkatīt vairāk> -
100ah 12v Lifepo4Skatīt vairāk>










