Produktiem

12 V Lifepo4 akumulatoru komplekts
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
* Materiāls: litija dzelzs fosfāta akumulators Lifepo4
* Komponēts veids: 4S1P ar BMS 100A + LED indikatoru
\* DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
12 V lifepo4 akumulators

12 V lifepo4 akumulatora komplekta produkta īpašības:
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
*Materiāls: litija dzelzs fosfāta baterija Lifepo4
*Salikts veids: 4S1P ar BMS 100A + LED indikatoru
*DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Termināla tips: M8 vītne
Produkta specifikācija:
| produkta nosaukums | 12 V lifepo4 akumulators |
| spriegums | 12V |
| Jauda | 100Ah |
| Baterijas Tips | 3.2V100Ah prizmatiska lifepo4 šūna |
| Sastādīts veids | 4S1P |
| Pieteikums | Saules sistēma/ laiva/golfa rati |
| Iespējas | uzlādējamās baterijas 12V |
| Garantija | 3 gadi |
| Aizsardzība | Iebūvēts 4s100a bms |
| Cikla dzīve | Vairāk nekā 3000 reižu |
Lietojumprogrammas:
12 V lifepo4 akumulators
Lietojumprogrammas:Portatīvie VTR/TV, magnetofoni, radio utt.
Elektroinstrumenti, zāles pļāvēji, putekļu sūcēji
Kameras un fototehnika
Portatīvie personālie datori, tekstapstrādes programmas, portatīvie termināļi utt.
Pārnēsājamas mērīšanas iekārtas
Portatīvie tālruņu aparāti
Dažādas spēka rotaļlietas un hobiju aprīkojums
Apgaismes iekārtas

Klientu piezīmes:

FAQ:
J: Kāda ir jūsu parauga politika?
A: Mēs varam nodrošināt paraugu, ja jums nākotnē būs liels pasūtījums, no pasūtījuma varam atskaitīt dubultu paraugu.
J: Kāds' piegādes laiks masveida ražošanai?
A: Parasti 15-25 dienas, tas ir atkarīgs no daudzuma, materiāla, akumulatora elementa modeļa un tā tālāk, mēs iesakām pārbaudīt piegādes laiku katrā gadījumā atsevišķi.
J: Kur es varu saņemt cenu?
A: Mēs piedāvāsim jums labāko piedāvājumu 24 stundu laikā pēc tam, kad būsim no jums saņēmuši akumulatora prasības, piemēram, spriegumu, jaudu, pielietojumu utt.
J: Vai jūs pieņemat OEM / ODM?
A: Protams, mēs pieņemam OEM / ODM pielāgošanu.
J: Vai varu pievienot vai dzēst pasūtījuma daudzumu, ja pārdomāju?
A: Jā, bet jums ir jāpaziņo mums ASPS, ja jūsu pasūtījums ir veikts mūsu ražošanas līnijā, mēs to nevaram mainīt, parasti 2 dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas.
Populāri tagi: 12v lifepo4 akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

