Produktiem
12v Lifepo4 automašīnas akumulators
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena&Augsta kvalitāte.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
12v lifepo4 automašīnas akumulators

Produkta īpašības:
12v lifepo4 automašīnas akumulators
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena& Augstas kvalitātes.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
Produkta specifikācija:
| Modelis | 12v lifepo4 automašīnas akumulators |
| Baterijas Tips | 3.2v 50ah somiņa lifepo4 šūnas |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Uzlādes spriegums | 14.6v |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora konfigurācija | 4s4p ar 100a bms |
| Standarta uzlādes strāva | 10a |
| Maksimālā uzlādes strāva | 50a |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100a |
| Izlādes atslēgšanās spriegums | 10v |
| Neto svars | 19 kg |
| Izmērs | 521*238*218mm |
| Dzīves cikls | 2000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes temperatūra | 0~45°C |
| Izlādes temperatūra | -20~60°C |
12v lifepo4 automašīnas akumulatorsLietojumprogrammas:



FAQ
J: Kā ir ar 12 V lifepo4 automašīnas akumulatora izpildes laiku?
A: Jaunam dizaina paraugam ir vajadzīgas 25-30 darba dienas, neitrāla pasūtījuma masveida ražošanas laikam ir vajadzīgas 15-20 darba dienas. Ja OEM pasūtīs, tas būtu apmēram 20-25 dienas.
J: Kā jūs nosūtāt preces un cik ilgs laiks nepieciešams, lai tās saņemtu?
A: DHL, UPS, FedEx vai TNT paraugiem. Masveida pasūtījumam varat izvēlēties jūras vai gaisa sūtījumu.
J: Vai jūs varat pieņemt OEM un ODM pakalpojumus?
A: Jā, tas'ir pieejams.
J: Kur mēs varam izmantot baterijas?
A: Mūsu akumulatorus var plaši izmantot UPS un datoru gaidstāves barošanas blokos, saules un vēja sistēmā, vadības sistēmā, telekomunikāciju sistēmā, avārijas apgaismojuma sistēmā, signalizācijas sistēmā, drošības sistēmā, ugunsdzēsības aprīkojuma gaidīšanas režīmā, dzelzceļa sistēmā, avārijas lampā, medicīnā. attīrīšanas iekārtas, elektroenerģijas sistēma, spēkstacija, gaidstāves barošanas avots, militārais aprīkojums, tālruņu komutācijas sistēma utt.
Populāri tagi: 12v lifepo4 automašīnas akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Litija jonu jūras akumulators 12V 400AH Litija jonu akumu...Skatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 20ahSkatīt vairāk> -
Dziļa cikla Lifepo4 400ah 12v litija jonu akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 Jūras akumulators Litijs 12v 100ahSkatīt vairāk> -
Lipo 12v 100ahSkatīt vairāk> -
12v litija dzelzs akumulatorsSkatīt vairāk>










