Produktiem
Bms Lifepo4 4s 12v
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena&Augsta kvalitāte.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
bms lifepo4 4s 12v

Produkta īpašības:
bms lifepo4 4s 12v
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena& Augstas kvalitātes.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
Produkta specifikācija:
| Modelis | bms lifepo4 4s 12v |
| Baterijas Tips | 3.2v 50ah somiņa lifepo4 šūnas |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Uzlādes spriegums | 14.6v |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora konfigurācija | 4s4p ar 100a bms |
| Standarta uzlādes strāva | 10a |
| Maksimālā uzlādes strāva | 50a |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100a |
| Izlādes atslēgšanās spriegums | 10v |
| Neto svars | 19 kg |
| Izmērs | 521*238*218mm |
| Dzīves cikls | 2000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes temperatūra | 0~45°C |
| Izlādes temperatūra | -20~60°C |
bms lifepo4 4s 12vLietojumprogrammas:



FAQ
J: Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam rūpnīca, un mums pieder 3 dažādas ražošanas bāzes ar modernām automātiskām ražošanas līnijām un kopumā vairāk nekā 2000 darbinieku.
J: Kāds ir jūsu izpildes laiks bms lifepo4 4s 12v masveida ražošanas pasūtījumiem?
A: Parasti 15–25 darba dienas, atkarībā no daudzuma un modeļa, akumulatora veida utt., Mēs iesakām pārbaudīt izpildes laiku atbilstoši faktiskajai situācijai.
J: Vai jūs pieņemat OEM/ODM litija bateriju pasūtījumus?
A: Jā, OEM&pastiprinātājs; ODM ir laipni gaidīti, lūdzu, informējiet mūs par savām dizaina prasībām.
J: Vai jūs pieņemat pasūtījumu paraugus?
A: Pasūtījuma paraugs ir pieņemams, lai atbalstītu potenciālos klientus sākuma stadijā.
J: Kāds ir jūsu garantijas termiņš?
A: Mēs piedāvājam 36 mēnešu garantiju ar bezmaksas nomaiņu jebkādu apstiprinātu kvalitātes problēmu gadījumā
Populāri tagi: bms lifepo4 4s 12v, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
12V 40Ah Lifepo4 litija akumulators saules baterijāmSkatīt vairāk> -
12v 20ah Lifepo4 akumulatoru bloksSkatīt vairāk> -
12 voltu Lifepo4 akumulatora litija dziļais ciklsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 80ahSkatīt vairāk> -
12v 170ah Lifepo4 barošanas bloksSkatīt vairāk> -
Lifep04 12v akumulatorsSkatīt vairāk>










