Produktiem
Eleganta Ambiance Strip Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem elegantās atmosfēras sloksnes gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Iezīme:
1. Elegant Ambiance Strip Light spēj radīt elegantu un greznu vidi jebkurā konkrētā vietā.
2. Šī sloksnes lampa piešķir jūsu mājai vai uzņēmuma vietai izsmalcinātību, pateicoties tās racionālajai formai un augstas-kvalitatīviem būvniecības materiāliem.
3. Jūsu apkārtne tiks izgaismota ar Elegant Ambiance Strip Light, un jūs varēsiet izbaudīt mājīgu un patīkamu atmosfēru.
Specifikācija:
| Jauda | 10W uz metru |
| IP reitings | Ūdensizturīgs IP40 vai IP65 |
| Ieejas spriegums | 85-265V vai 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Gaismas efektivitāte | 110-1201m/W |
| Darba temperatūra | -20C" 50C |
| Izmērs | 5000* 5mm, platums 5mm |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K,sarkans, zils, zaļš |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar un Samsung |
| Materiāls | PVC + LED |
| Garantija | 5 gadi |
| Kontrole | Tālvadības pults |
Detalizēti attēli:




Lietošana:



Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: elegants ambiance strip light, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












