Produktiem
Vidējas izejas 2835 24V LED sloksne
Iekštelpu, IP20.Oranža, 1800K gaisma.
Augsts CRI: 90+
Zema jauda. 564 lūmeni/metrs.
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Iespējas:
- Iekštelpām, IP20.
- Dzintars, 2400K gaisma.
- Augsts CRI: 90+
- Vidēja izvade. 1346 lūmeni/metrs.
- Vienas tvertnes izvēle precīzai krāsu konsistencei. SDCM 3-solī.
- 24V DC, pilnībā regulējams.
- Stara leņķis 120 grādi
- 16,4 pēdas, 5 metru spole.
- 120 LED/m (36 LED/pēdas)
Specifikācija
| 24v-2400k-2835-120-5m | |
| Ieejas spriegums: | 24V DC |
| Ievades strāva: | 2917 mA |
| Krāsu temperatūra: | 2400K |
| CRI: | 90+ |
| Garums: | 5 m (16,4 pēdas) spole |
| LED blīvums: | 120 LED/m |
| Spilgtums | 1346 lm/m=410} lm/ft |
| Vati: | 14 W/m=4,27 W/pēdas |
| Efektivitāte: | 96 lm/w |
| Stara leņķis: | 120 grādi |
Vairāk attēlu




Lietojumprogrammas

Populāri tagi: vidējas izejas 2835 24v LED lente, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu









