Produktiem
Uzlādējama bezvadu LED darba gaisma
1. Die-Casting alumīnija korpuss, labāka triecienizturīga ūdensnecaurlaidīga funkcija.
2. Izmantojiet lieljaudas Epistar vai CREE LED mikroshēmu, īpaši augsta spilgtuma apgaismojumu.
3. Saprātīgs dizains siltuma likvidēšanai
4. 100% noslēgta apgaismojuma sistēma, izturīga pret mitruma, netīrumu un putekļu iekļūšanu, ūdensnecaurlaidīga, putekļu necaurlaidīga, izturīga pret zemestrīci.
5. Ilgs mūžs: vairāk nekā 50 000 stundu kalpošanas laiks
6. Punkta stars, pieejams plūdu stars
7. Gaismas uztvere: maigāka gaisma, lai novērstu atspīdumu
8. Ūdensizturīgs un pretkorozijas: tas var lietū vai skarbā vidē
9. Ir pieejamas dažādas jaudas un izmēri. Pieejami 9w/15w/27w.
uzlādējama bezvadu LED darba gaisma

Iespējas:
1. Die-Casting alumīnija korpuss, labāka triecienizturīga ūdensnecaurlaidīga funkcija.
2. Izmantojiet lieljaudas Epistar vai CREE LED mikroshēmu, īpaši augsta spilgtuma apgaismojumu.
3. Saprātīgs dizains siltuma likvidēšanai
4. 100% noslēgta apgaismojuma sistēma, izturīga pret mitruma, netīrumu un putekļu iekļūšanu, ūdensnecaurlaidīga, putekļu necaurlaidīga, izturīga pret zemestrīci.
5. Ilgs mūžs: vairāk nekā 50 000 stundu kalpošanas laiks
6. Punkta stars, pieejams plūdu stars
7. Gaismas uztvere: maigāka gaisma, lai novērstu atspīdumu
8. Ūdensizturīgs un pretkorozijas: tas var lietū vai skarbā vidē
9. Ir pieejamas dažādas jaudas un izmēri. Pieejami 9w/15w/27w.
Specifikācija:
| produkta nosaukums | uzlādējama bezvadu LED darba gaisma |
| Modelis | BW-RP01 |
| Akumulators | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion akumulators |
| Jauda | 12000 mAh |
| Ārējās barošanas ieejas uzlādes strāva: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Uzlādes spriegums/strāva | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Izlādes laiks | 16H |
| Lumens | 700 lm (normāls spilgtums) - 1700 lm (augsts spilgtums) |
| Viedā aizsardzības mikroshēma | pārlādēšana / pārmērīga izlāde / īssavienojums / aizsardzība. |
| Ūdensdrošs | IP65 |
| Svars | 1.4g |
| Sertifikācija | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantija | 3 gadi |
Skatīt vairāk:
ar akumulatoru darbināms LED problēmu indikators







1. FedEx/DHL/UPS/TNT paraugiem, no durvīm līdz durvīm;
2. pa gaisu vai pa jūru partijām, FCL; Lidosta/Osta saņemšana;
3. Klienti, norādot ekspeditorus vai apspriežamos sūtīšanas veidus!
4. Piegādes laiks: 3-7 dienas paraugiem; 5-25 dienas partijas precēm.
5. Nosūtiet preces 2-5 dienu laikā (atbilstoši uzglabāšanas statusam).
6. Nosūtiet izsekošanas numuru vai B/L (pa jūru).
7. Preces piegādātas, laipni lūdzam atkārtotus pasūtījumus!FAQ
Mūsu pakalpojumi:
A.36 mēnešu garantija.B. Neliels pasūtījums laipni gaidīts.
C. Mēs pieņemam OEM&pastiprinātāju; ODM pakalpojumu.
D. Piegādes laiks-5-15 dienas masveida ražošanai.
E. Konfidencialitātes piekrišana"Uzņēmējdarbības noslēpuma līgums"
F.7/24 pakalpojumu jums, viss jautājums tiks izskatīts 24 stundu laikā.
FAQ1.
Vai jūsu priekšējo lukturu spraudnis&pastiprinātājs; Spēlēt?
A: Jā, vienkārši pievienojiet&pastiprinātāju; spēlēt.2. Kas ir garantijas laiks?
A: Viens gads.
3. Kā rīkoties, ja LED priekšējais lukturis sabojājas?
A: Jūs parādīsiet mums fotoattēlu, pēc tam, kad būsim apstiprinājuši, mēs lūgsim jūsu pusei izgriezt fotoattēlu vai nosūtīt video, lai mēs varētu piemērot nomaiņu jūsu
nākamais pasūtījums.
4. Vai esat rūpnīca?
A: Jā, mēs esam rūpnīca, ja nepieciešams, varat mūs apmeklēt.
5. Kā notiek piegādes laiks?
A: uzlādējama bezvadu LED darba gaisma Ražošana ir ātra. Tas ir atkarīgs arī no krājuma& materiāls. Parasti 2-3 dienas paraugiem un 7-15 dienas lieliem
pasūtījums.
Populāri tagi: uzlādējams bezvadu LED darba apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












