Produktiem
Uzlādējama magnētiskā darba gaisma
1. Ar baterijām darbināma LED darba gaisma ar magnētisku pamatni
2. Ūdensizturīgs: Flood Light pieņem kritienu un ūdensizturīgu dizainu. IP65 ūdensizturīgs, lai darba gaisma varētu darboties sliktos laikapstākļos. Lieliski piemērots automašīnu remontam, kempingam, makšķerēšanai, avārijas apgaismojumam...
3. SOS funkcija: prožektori ar zilu un sarkanu mirgojošu LED drošības gaismām, kas ir visnoderīgākais aprīkojums ārkārtas situācijām uz ceļiem vai nosūtiet SOS ziņojumu, kad nepieciešama PALĪDZĪBA savvaļā.
4. USB uzlāde: mūsu uzlādējamā darba gaisma, kas iebūvēta 18650 litija jonu akumulatoros, ļauj ātri un ērti uzlādēt USB, ietaupot problēmas no biežas akumulatora nomaiņas.
uzlādējama magnētiskā darba gaisma

Funkcija ----> pārnēsājama LED darba gaisma
1. Ar baterijām darbināma LED darba gaisma ar magnētisku pamatni.
2. Ūdensizturīgs: Flood Light pieņem kritienu un ūdensizturīgu dizainu. Lieliski piemērots automašīnu remontam, kempingam, makšķerēšanai, avārijas apgaismojumam...
3. SOS funkcija: prožektori ar zilu un sarkanu mirgojošu LED drošības gaismām, kas ir visnoderīgākais aprīkojums ārkārtas situācijām uz ceļiem vai nosūtiet SOS ziņojumu, kad nepieciešama PALĪDZĪBA savvaļā.
4. USB uzlāde: mūsu uzlādējamā darba gaisma, kas iebūvēta 18650 litija jonu akumulatoros, ļauj ātri un ērti uzlādēt USB, ietaupot problēmas no biežas akumulatora nomaiņas.
Specifikācija:
| produkta nosaukums | uzlādējama magnētiskā darba gaisma |
| Modelis | BW-RP01 |
| Akumulators | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion akumulators |
| Jauda | 12000 mAh |
| Ārējās barošanas ieejas uzlādes strāva: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Uzlādes spriegums/strāva | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Izlādes laiks | 16H |
| Lumens | 700 lm (normāls spilgtums) - 1700 lm (augsts spilgtums) |
| Viedā aizsardzības mikroshēma | pārlādēšana / pārmērīga izlāde / īssavienojums / aizsardzība. |
| Ūdensdrošs | IP65 |
| Svars | 1.4g |
| Sertifikācija | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantija | 5 gadi |
Skatīt vairāk:
uzlādējama magnētiskā darba gaisma







FAQ:
A: Parasti 3-7 dienas pēc maksājuma saņemšanas, taču to var apspriest, pamatojoties uz pasūtījuma daudzumu un ražošanas grafiku, no 7 līdz 25 darba dienām lielapjoma pasūtījumam.
Q2. Kādi ir jūsu uzlādējamās magnētiskās darba gaismas piegādes noteikumi?
A: Mēs nosūtīsim ar eksprespasta, gaisa vai jūras transportu. Konkrēts sūtījums ir atbilstoši preču svaram, mēs izvēlēsimies labāko atbilstoši mūsu klienta' pieprasījumam.
Q3. Kādi ir jūsu iepakošanas noteikumi?
A: Parasti mēs iesaiņojam savas preces neitrālās kastēs un kartona kārbās. Ja jums ir likumīgi reģistrēts patents, mēs varam iepakot preces jūsu firmas kastēs pēc pilnvarojuma vēstuļu saņemšanas.
Q4. Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi?
A: T/T, Western Union, PayPal, kredītkarte utt.
Q5. Vai jūs pieņemat OEM / ODM? Kādu pielāgošanas pakalpojumu jūs piedāvājat uzlādējamai magnētiskai darba gaismai?
A: Jā! Mums ir profesionāla R&D komanda. Mēs piedāvājam logotipa drukas/lāzera pakalpojumu; pielāgota uzlīme&pastiprinātājs; iepakošanas kaste; Mēs arī pieņemam pielāgotu LED gaismas krāsu un funkciju dizainu.
A: Ar okeānu, gaisa transportu vai ātrgaitas transportu jūs varat izvēlēties labāko, kas atbilst jūsu pasūtījumam.
Q7: Vai jūs varētu man piedāvāt drošākos maksājuma noteikumus?
A: Jūs varat maksāt mums, izmantojot T/T, PAYPAL, WESTERN UNION vai L/C.
Populāri tagi: uzlādējama magnētiskā darba gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Pārnēsājama saules LED darba gaismaSkatīt vairāk> -
Ar akumulatoru darbināms LED gaismeklis ar magnētisku pam...Skatīt vairāk> -
Uzlādējamas ar baterijām darbināmas LED darba gaismasSkatīt vairāk> -
Ar akumulatoru darbināmas āra gaismasSkatīt vairāk> -
Pārnēsājama LED darba gaismaSkatīt vairāk> -
Kemperu interjera griestu lampasSkatīt vairāk>











