Produktiem

Bezvadu vietnes apgaismojums
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
bezvadu vietnes apgaismojums
Produkta apraksts:
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
Specifikācija:
| PRODUKTA NOSAUKUMS | bezvadu vietnes apgaismojums |
| MATERIĀLS | ABS |
| ITME NR | BW-MF01 |
| JAUDA | 50w |
| LAMPAS IZMĒRS | 17,2*6,2*22,2cm |
| LED mikroshēmas | SMD2835 210 PCS{{2}}30 GAB sarkans+zils |
| AKUMULATORS | 1A 5V polimēru akumulators |
| KRĀSA | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| UZLĀDES LAIKS | 8-10H |
| DARBA STUNDAS | lāpa 8-10 stundas, prožektors 3-5 stundas, zibspuldze 30 stundas, zils zobs 5-8 stundas |
| GARANTIJA | 3 gadi |
Saules LED darba gaisma, USB uzlādējams pārnēsājams prožektors






FAQ:
Q1. Kad jūs nosūtāt manu pasūtījumu?
A: Parasti 3-7 dienas pēc maksājuma saņemšanas, taču to var apspriest, pamatojoties uz pasūtījuma daudzumu un ražošanas grafiku, no 7 līdz 25 darba dienām lielapjoma pasūtījumam.
Q2. Kādi ir jūsu uzlādējamās magnētiskās darba gaismas piegādes noteikumi?
A: Mēs nosūtīsim ar eksprespasta, gaisa vai jūras transportu. Konkrēts sūtījums ir atbilstoši preču svaram, mēs izvēlēsimies labāko atbilstoši mūsu klienta' pieprasījumam.
Q3. Kādi ir jūsu iepakošanas noteikumi?
A: Parasti mēs iesaiņojam savas preces neitrālās kastēs un kartona kārbās. Ja jums ir likumīgi reģistrēts patents, mēs varam iepakot preces jūsu firmas kastēs pēc pilnvarojuma vēstuļu saņemšanas.
Q4. Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi par bezvadu vietņu apgaismojumu?
A: T/T, Western Union, PayPal, kredītkarte utt.
Q5. Vai jūs pieņemat OEM / ODM? Kādu pielāgošanas pakalpojumu jūs piedāvājat uzlādējamai magnētiskai darba gaismai?
A: Jā! Mums ir profesionāla R&D komanda. Mēs piedāvājam logotipa drukas/lāzera pakalpojumu; pielāgota uzlīme&pastiprinātājs; iepakošanas kaste; Mēs arī pieņemam pielāgotu LED gaismas krāsu un funkciju dizainu.
J:. Kā ar jūsu piegādes laiku?
A: Parasti tas aizņems 5-7 dienas pēc avansa maksājuma saņemšanas. Konkrēts piegādes laiks ir atkarīgs
par precēm un pasūtījuma daudzumu.
J: Vai jūs varat ražot atbilstoši paraugiem?
A: Jā, mēs varam izgatavot pēc jūsu paraugiem vai tehniskajiem rasējumiem. Mēs varam izgatavot veidnes un armatūru.
Populāri tagi: bezvadu vietņu apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

