Produktiem
Ar baterijām darbināmas veikala gaismas
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
ar baterijām darbināmas veikala gaismas
Produkta apraksts:
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
Specifikācija:
| PRODUKTA NOSAUKUMS | ar baterijām darbināmas veikala gaismas |
| MATERIĀLS | ABS |
| ITME NR | BW-MF01 |
| JAUDA | 50w |
| LAMPAS IZMĒRS | 17,2*6,2*22,2cm |
| LED mikroshēmas | SMD2835 210 PCS{{2}}30 GAB sarkans+zils |
| AKUMULATORS | 1A 5V polimēru akumulators |
| KRĀSA | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| UZLĀDES LAIKS | 8-10H |
| DARBA STUNDAS | lāpa 8-10 stundas, prožektors 3-5 stundas, zibspuldze 30 stundas, zils zobs 5-8 stundas |
| GARANTIJA | 3 gadi |
Saules LED darba gaisma, USB uzlādējams pārnēsājams prožektors






FAQ:
J: Cik ilgs piegādes laiks?A: Parasti5-7 dienas.Betona piegādes laiks ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma.
J: Vai jūs esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam rūpnīca ar profesionālu komandu vairāk nekā 5 gadus. Mēs turpinām izstrādāt jauna tipa gaismas,5 līdz 12 jauni produkti katrai sezonai.
J: Vai jūs varat pieņemt OEM vai ODM?
A: Jā, produkti var būtpielāgotspēc jūsu pieprasījuma.
J: Vai mēs varam izdrukāt savu logotipu uz ar akumulatoru darbināmām veikala gaismām?
A: Jā, mēs varamizdrukājiet savu logotipuuz LED gaismām, pamatojoties uz jūsu prasībām.
J: Cik ilgs ir ražošanas laiks?
A: Paraugiem izpildes laiks ir aptuveni7 dienas. Masveida ražošanai izpildes laiks ir 20-30 dienas pēc depozīta maksājuma saņemšanas.
J: Cik ilgs ir ar akumulatoru darbināmu veikala apgaismojumu kalpošanas laiks?
A: Dzīves ilgums ir aptuveni50 000 stundas.
J: Kas ir MOQ?
A: Mēspieņemt pasūtījuma paraugulielākajai daļai mūsu produktu un mūsu jaukajam sadarbības sākumam jūsu nelielais pasūtījums ir pieņemams.
J: Kāda ir ar akumulatoru darbināmu veikala apgaismojumu garantija?
A: Garantija ir24 mēneši.
Populāri tagi: akumulatoru darbināmas veikalu gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu












