Produktiem
50 W pārnēsājams, uzlādējams LED saules darba apgaismojums
1. Bez starojuma, bez svina, dzīvsudraba un citiem piesārņojuma elementiem.
2. Nomainiet 200 W tradicionālo halogēna spuldzi ar 30 W LED un ietaupiet 80% no elektrības rēķina par apgaismojumu.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 50 w pārnēsājamās uzlādējamās LED saules darba gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Produkta īpašības:
1. Augsta spilgtuma LED prožektors ar saules enerģijas uzlādes iespējām, lietus necaurlaidīgs, energoefektīvs-un ūdensizturīgs.
2. Anjonu -pakāpes policistiskā silīcija saules paneļiem ar augstu konversijas līmeni ir par 10% lielāka jaudas efektivitāte.
3. Pārnēsājama uzlādējama prožektora kalpošanas laiks ir trīs līdz pieci gadi, un to var pilnībā izgaismot no piecām līdz astoņām stundām. Ilgāks kalpošanas laiks un liela ietilpība.
4. LED apgaismojuma lampas lodītes: augsts spilgtums, nav mirgošanas, pagarināts kalpošanas laiks, neliela gaismas samazināšanās, kā arī vides un enerģijas taupīšana.
5. Mīksts un viegls sūkļa rokturis, kas ir bez spiediena-un neslīdošs.
Specifikācija
| Jauda | 50W |
| Spriegums | AC 170V ~ 260V |
| Akumulatora ietilpība | 3.2V 5000mA |
| Izlādes laiks | 4 stundas |
| Sertifikāts | UL, CE, Rohs |
| Piederumi | Līdzstrāvas lādētājs un automašīnas lādētājs |
| Izmērs | 240mm * 115mm * 310mm |
| Svars | 2kg |
| IP pakāpe | IP 65 |
| Stara leņķis | 120 grādi |
| Darba temperatūra | -30-45 grādi |
| Dzīves ilgums | 50000 stundas |
Detalizēti attēli:




Pieteikums

Populāri tagi: 50 w pārnēsājama uzlādējama LED saules darba gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Ar baterijām darbināma naktslampiņa kempingamSkatīt vairāk> -
LED iekraušanas līča doka gaismasSkatīt vairāk> -
LED darba gaismas iekraušanas līča doka gaismasSkatīt vairāk> -
Iekraušanas zonas LED darba gaismas dokstacijas gaismasSkatīt vairāk> -
100W 150W 200W pārnēsājams LED darba apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Pārnēsājami, uzlādējami alumīnija baterijām darbināmi LED...Skatīt vairāk>










