Produktiem
Ar baterijām darbināma naktslampiņa kempingam
. Ar baterijām darbināma LED darba gaisma ar magnētisku pamatni
. IP65 ūdensizturīgs, lai darba gaisma varētu darboties sliktos laikapstākļos. Lieliski piemērots automašīnu remontam, kempingam, makšķerēšanai, avārijas apgaismojumam...
. Gaismas režīms: augsts spilgtums - normāls spilgtums - SOS (zibspuldze) - Sarkanā/zilā zibspuldze
. Viedā aizsardzības mikroshēma: aizsardzība pret pārmērīgu uzlādi, aizsardzība pret pārmērīgu izlādi un aizsardzība pret īssavienojumu.
. Darbojas ar atkārtoti uzlādējamu&akumulatoru: pārnēsājams apgaismojums, ko darbina 18650 litija jonu uzlādējamās baterijas (iekļauts komplektā).
ar baterijām darbināma naktslampiņa kempingam

Funkcija ----> ar akumulatoru darbināmas LED darba gaismas
. Ar baterijām darbināma LED darba gaisma ar magnētisku pamatni
. IP65 ūdensizturīgs, lai darba gaisma varētu darboties sliktos laikapstākļos. Lieliski piemērots automašīnu remontam, kempingam, makšķerēšanai, avārijas apgaismojumam...
. Gaismas režīms: augsts spilgtums - normāls spilgtums - SOS (zibspuldze) - Sarkanā/zilā zibspuldze
. Viedā aizsardzības mikroshēma: aizsardzība pret pārmērīgu uzlādi, aizsardzība pret pārmērīgu izlādi un aizsardzība pret īssavienojumu.
. Uzlādējams&pastiprinātājs; Darbojas ar baterijām: portatīvais apgaismojums, ko darbina 18650 litija jonu uzlādējamās baterijas (iekļauts komplektā).
Specifikācija:
| produkta nosaukums | ar baterijām darbināma naktslampiņa kempingam |
| Modelis | BW-RP01 |
| Akumulators | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion akumulators |
| Jauda | 10000mAh |
| Krāsa | Melns, Sliver |
| Ārējās barošanas ieejas uzlādes strāva: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Uzlādes spriegums/strāva | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Izlādes laiks | 16H |
| Lumens | 700 lm (normāls spilgtums) - 1700 lm (augsts spilgtums) |
| Viedā aizsardzības mikroshēma | pārlādēšana / pārmērīga izlāde / īssavienojums / aizsardzība. |
| Ūdensdrošs | IP65 |
| Svars | 1.4g |
| Funkcija | uzlādējama LED darba gaisma |
| Sertifikācija | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantija | 5 gadi |
Skatīt vairāk:
ar baterijām darbināma naktslampiņa kempingam







Mūsu pakalpojums
1. Atbildes laiks
Uz jūsu jautājumiem saistībā ar mūsu produktiem vai cenām tiks atbildēts 24 stundu laikā. Labi apmācīti un pieredzējuši darbinieki atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem tekošā angļu valodā. Mums ir lieliska klientu apkalpošanas sistēma ar labi apmācītu, spēcīgu un prasmīgu servisa komandu, kas nodrošina klientus. ar visaptverošu pirmspārdošanas pakalpojumu, produktu pakalpojumiem un pēcpārdošanas servisu.
2.Pēcpārdošanas serviss
Mūsu uzņēmumam ir visaptveroša pēcpārdošanas servisa sistēma un tehniskais atbalsts. Sniedziet produkta uzstādīšanas instrukcijas, piederumu atbalstu un citus saistītus pievienotās vērtības pakalpojumus. Mūsu klientu apkalpošanas nodaļā ir vairāk nekā ducis augsti kvalificētu un pieredzējušu tehniskā atbalsta inženieru, kuri visi ir atbildīgi par visu mūsu nodrošināto LED darba gaismas produktu tehnisko atbalstu. visā pasaulē.
3.Produkta pielāgošana
Atbilstoši faktiskajām vajadzībām, unikāla pielāgošana, lai atbilstu jūsu dažādajām vajadzībām. Mēs nepārtraukti uzlabojam savu pakalpojumu līmeni un kvalitāti, lai ātri un efektīvi apmierinātu klientu vajadzības un garantētu viņu priekšrocības un intereses.
Populāri tagi: ar akumulatoru darbināma naktslampiņa kempingam, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs











