Produktiem
Saules LED ielas apgaismojuma integrētā kustība
>LED gaisma, saules panelis, litija baterija un kontrolieris, viss vienā kompaktā dizainā.
>Nav vadu, 100% darbināms ar saules enerģiju, viegli uzstādīt un nosūtīt.
>Iebūvēts infrasarkanais sensors, var automātiski pielāgot gaismas jaudu (laika kontrole plus gaismas sensora vadība un kustības sensora vadība).
>Pretrūsas, putekļu un ūdensizturīgs IP65.
>5 gadu garantija.
saules LED ielu apgaismojuma integrētā kustība

Produkta īpašības:
saules LED ielu apgaismojuma integrētā kustība
- LED gaisma, saules panelis, litija baterija un kontrolieris, viss vienā kompaktā dizainā.
- Nav vadu, 100% darbināms ar saules enerģiju, viegli uzstādīt un nosūtīt.
- Iebūvēts infrasarkanais sensors, var automātiski pielāgot gaismas jaudu (laika kontrole plus gaismas sensora vadība un kustības sensora vadība)
- Nerūsējoša, putekļu necaurlaidīga un ūdensnecaurlaidīga.
- 5 gadu garantija.
- Pielietojums: ielu apgaismojums; parka apgaismojums; brauktuves apgaismojums; žoga apgaismojums; celiņu apgaismojums; universitātes pilsētiņas apgaismojums; rampas apgaismojums; laivu piestātnes apgaismojums; ietvju apgaismojums; attālās zonas apgaismojums; privāto ceļu apgaismojums; fermas un fermas apgaismojums.
Produkta specifikācija:
saules LED ielu apgaismojuma integrētā kustība
| produkta nosaukums | saules LED ielu apgaismojums |
| Saules panelis | 18V 100W (solarworld monokristālisks silīcijs) |
| Akumulators | 12,6 V, 50 AH litija akumulators |
| Gaismas plūsma | 6400-8000lm |
| Izlādes laiks | Pilna jauda 15 stundas, pusjauda 30 stundas |
| Uzlādes laiks | 6 stundas |
| Uzstādīšanas attālums | Instalācijas augstums:2-3M / Instalācijas horizontālā atstarpe:8-10M |
| Darba laiks | Gaisma 10–12 stundas katru dienu, ilgtspējīga 3-5 lietaina diena |
| Pārslēgšanas režīms | laika kontrole plus gaismas sensora vadība plus kustības sensora vadība |
| Viegls korpusa materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Garantija | 5 gadi |
| Pieteikums | Dārzs, pagalms, ceļš, āra utt. |
Mūsu priekšrocības:
- Darbojas ar saules enerģiju un augsta efektivitāte: 120 īpaši spilgtas gaismas diodes, iebūvēts lielas ietilpības akumulators (50 Ah), saules paneļi var ļoti spēcīgi absorbēt saules enerģiju, ielu lampa var prasīt ilgāku darba laiku.
- 3 inteliģentie enerģijas taupīšanas režīmi: automātiska ieslēgšana (spilgtums par 30 procentiem) krēslas laikā un izslēgšana saullēktā; ieslēdziet (100 procentu spilgtums) krēslas laikā, kad tiek konstatēta kustība; izslēdziet dienas laikā, kad tiek konstatēta kustība.
- Ūdensizturīgs / karstumizturīgs un bez piesārņojuma: spēcīga ūdensnecaurlaidīga IP65 funkcija ārā gaitenī, sienā, iekšpagalmā, dārzā, verandā, zālienā, celiņā, notekcaurulē utt. Tam ir unikāls dizains, kas drošības labad iztur augstu temperatūru. Tas ir 0 piesārņojums un zems enerģijas patēriņš.
- 5 gadu garantija un augsta kvalitāte: ielu apgaismojumā ir izmantots alumīnija apvalks, kas ir ne tikai izturīgs pret rūsu, bet arī ar labu dzesēšanas funkciju.
- Vienkārša uzstādīšana: Bez vadiem, piederumiem ir divas skrūves (divi uzgriežņi) un fiksēta blīve, vislabākajā augstumā. Uzstādiet 80 vatu ielu lampu uz staba vai pie sienas.
Skatīt vairāk:
saules LED ielu apgaismojuma integrētā kustība






FAQ:
Q1. Vai es varu saņemt saules gaismas pasūtījuma paraugu?
A: Jā, mēs atzinīgi vērtējam pasūtījuma paraugu, lai pārbaudītu un pārbaudītu kvalitāti. Jaukti paraugi ir pieņemami.
Q2. Kā ar izpildes laiku?
A: Paraugam nepieciešamas 2-5 dienas, masveida ražošanas laikam ir vajadzīgas 1- 2 nedēļas
Q3. Vai jums ir kāds MOQ ierobežojums saules gaismas pasūtījumam?
A: Zems MOQ, ir pieejams 1 gab paraugu pārbaudei
Q4. Kā jūs nosūtāt preces un cik ilgs laiks nepieciešams, lai tās saņemtu?
A: Mēs parasti piegādājam ar DHL, UPS, FedEx vai TNT. Parasti tas saņems 3-7 dienas. Aviopārvadājumi un jūras pārvadājumi arī nav obligāti.
Q5. Kā veikt saules gaismas pasūtījumu?
A: Vispirms dariet mums zināmas savas prasības vai pieteikumu.
Otrkārt, mēs piedāvājam cenas atbilstoši jūsu prasībām vai mūsu ieteikumiem.
Treškārt, klients apstiprina paraugus un ievieto depozītu oficiālam pasūtījumam.
Ceturtkārt, mēs organizējam ražošanu.
Populāri tagi: saules LED ielu apgaismojuma integrētā kustība, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Automātisks 180 W saules ielu apgaismojums piebraucamajam...Skatīt vairāk> -
Labākais augstas kvalitātes LED ielu apgaismojuma ķermeņu...Skatīt vairāk> -
LED saules ielu apgaismojums ar augstu konversijas koefic...Skatīt vairāk> -
50 W Led ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Āra industriālais Ip67 saules ielu apgaismojumsSkatīt vairāk> -
RGBW sveces spuldzeSkatīt vairāk>









