Produktiem
LED saules ielu apgaismojums ar augstu konversijas koeficientu
Gaismas plūsma: 4000-4500LM
Darba laiks: 6-7 lietainas dienas
Izmērs: 770*400*32MM
Garantija: 3 gadi
Produkta ievads:

Produkta iezīme:
Saules panelis: 23V/45WP monokristālisks
Litija akumulators: 12,8V 24AH
Ieteicamais uzstādīšanas augstums: 4-6M
LED mikroshēma: SMD 5050
Gaismas plūsma: 4000-4500LM
Darba laiks: 6-7 lietainas dienas
Izmērs: 770*400*32MM
Garantija: 3 gadi
Produkta specifikācija:
| Modelis | BW-ISL01-52 |
| Gaismas plūsma | 4000 - 4500LM |
| LED mikroshēma | SMD 5050 (augsta efektivitāte) |
| MONO saules panelis | 23V/45WP |
| LiFePO4 litija akumulators | 12,8 V/24,000mAh |
| Krāsu temperatūra | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Pielāgots |
| Krāsu atveidošanas indekss | Ra>70 |
| IP novērtējums | IP 65 |
| Sensora attālums | <> |
| Uzlādes laiks | 6-8Stundas |
| Darba laiks | 6-7 lietainas dienas |
| Korpusa materiāli | Alumīnijs |
| Produkta izmērs | 770*400*32mm |
| Neto svars | 12 kg |
| Ieteicamais augstums | 4-6M |
| Ieteicamais stabu attālums | 20-25M |
| Pola diametrs | Ø60-70mm |
| Darbības temperatūra | 0 grāds — plus 60 grādi |
| Izlādes temperatūra | -20 grāds — plus 60 grādi |
| Garantija | 3 gadi |
| Sertifikāts | CE, RoHs, IP65 |
| Lietojumprogrammas | Ielu apgaismojums, zonas apgaismojums, drošības apgaismojums, autostāvvietu zonas, ārpus tīkla ceļi utt. |
Skatīt vairāk:
GAISMAS SENSORS plus SENSING REŽĪMS
Uzlāde dienas laikā un automātiska iedegšanās naktī. Kustības sensora režīms padara to energoefektīvāku. Tas ir pilnībā spilgts, kad uztver kustību, un kļūst tumšāks, ja sajūta nekustas. Nekad neuztraucieties par to, ka naktī neredzēsiet apkārtni. Nodrošiniet drošību un ērtības savā mājā vai uzņēmumā.
IP65 ŪDENSIZTURĪGS
Izgatavots no spiedienliešanas alumīnija korpusa, kam ir augstas temperatūras izturība, pretkorozijas un ūdensizturīgs, kas nodrošina ilgāku lietošanas laiku. Tas var izturēt visu veidu sliktus laika apstākļus, neuztraucoties par tā lietošanu lietū un ārā.
AUGSTA EFEKTIVITĀTE UN ILGĀ DARBĪBAS MONO SAULES PANEĻI
Āra saules ielu apgaismojums izmanto šindeļu monokristāliskā silīcija fotoelektriskos paneļus ar augstu fotoelektriskās konversijas efektivitāti līdz 30 procentiem. Thw 40 w saules gaismas āra iebūvēts 24 000 mAh lielas ietilpības litija akumulators, kas pilnībā uzlādējams tikai 6-8 stundās, nodrošinot ilgu darba laiku aptuveni 4 nakšu apgaismojumā.
VIEGLI UZSTĀDĪT UN IETAUPĪT NAUDU
40w saules ielu lampu var ātri uzstādīt uz staba, tam nav nepieciešami papildu cieto vadu saites. Saules enerģiju var apgaismot visu gadu, bez elektroinstalācijas, bez maiņstrāvas vai līdzstrāvas. Un tas ietaupa uzstādīšanas izmaksas un uzturēšanas izmaksas, kā arī elektrības rēķinus.
Trīs gadu garantija
Saules ielu lampa, kuras kalpošanas laiks ir 50 000 plus stundas, novērš nepieciešamību bieži nomainīt ķermeņus. Mēs piedāvājam 3-gadu garantiju visiem klientiem. Ja rodas kvalitātes problēmas ar saules gaismas kustību ārpus telpām, lūdzu, sazinieties ar mums.












Populāri tagi: LED saules ielu apgaismojums ar augstu konversijas koeficientu, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Viss vienā Saules ielas apgaismojumā Alumīnija LED Saules...Skatīt vairāk> -
Sērijas PV dalītā tipa saules ielu LED gaismaSkatīt vairāk> -
Ielu apgaismojums Augstas kvalitātes LED ķermeņi ielu/ceļ...Skatīt vairāk> -
150 W augstas veiktspējas LED ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Ūdensizturīga saules LED dārza lampaSkatīt vairāk> -
RGB 16 krāsu maiņas gredzena LED griestu paneļa leju apga...Skatīt vairāk>










