Produktiem
60 W viss vienā saules ielu apgaismojums
Litija akumulators: 12,8V 36AH
Ieteicamais uzstādīšanas augstums: 7-8M
LED mikroshēma: SMD 5050
Gaismas plūsma: 6000-6500LM
Darba laiks: 6-7 lietainas dienas
Izmērs: 1130*400*32MM
Garantija: 3 gadi
Produkta ievads:

Produkta iezīme:
Saules panelis: 23V/66WP šindeļu mono saules panelis
Litija akumulators: 12,8V 36AH
Ieteicamais uzstādīšanas augstums: 7-8M
LED mikroshēma: SMD 5050
Gaismas plūsma: 6000-6500LM
Darba laiks: 6-7 lietainas dienas
Izmērs: 1130*400*32MM
Garantija: 3 gadi
Produkta specifikācija:
| Modelis | BW-ISL01-75 |
| Gaismas plūsma | 6000 - 6500LM |
| LED mikroshēma | SMD 5050 (augsta efektivitāte) |
| MONO saules panelis | 23V/66WP |
| LiFePO4 litija akumulators | 12,8 V/36, 000mAh |
| Krāsu temperatūra | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Pielāgots |
| Krāsu atveidošanas indekss | Ra>70 |
| IP novērtējums | IP 65 |
| Sensora attālums | <> |
| Uzlādes laiks | 6-8Stundas |
| Darba laiks | 6-7 lietainas dienas |
| Korpusa materiāli | Alumīnijs |
| Produkta izmērs | 1130*400*32mm |
| Neto svars | 15 kg |
| Ieteicamais augstums | 7-8M |
| Ieteicamais stabu attālums | 20-25M |
| Pola diametrs | Ø60-70mm |
| Darbības temperatūra | 0 grāds — plus 60 grādi |
| Izlādes temperatūra | -20 grāds — plus 60 grādi |
| Garantija | 3 gadi |
| Sertifikāts | CE, RoHs, IP65 |
| Lietojumprogrammas | Ielu apgaismojums, zonas apgaismojums, drošības apgaismojums, autostāvvietu zonas, ārpus tīkla ceļi utt. |
Skatīt vairāk:
VIEGLI DARBĪBA UN IETAUPĪT NAUDU
60 w saules ielu lampu ir viegli uzstādīt, un tai nav nepieciešami papildu vadu savienojumi, un to var viegli uzstādīt uz staba. Staba diametrs svārstās no 60 mm līdz 70 mm. Un tas ietaupa uzstādīšanas izmaksas un uzturēšanas izmaksas, kā arī elektrības rēķinus.
AUGSTA EFEKTIVITĀTE UN ILGĀ DARBĪBAS MONO SAULES PANEĻI
Āra saules ielu apgaismojums izmanto šindeļu monokristāliskā silīcija fotoelektriskos paneļus ar augstu fotoelektriskās konversijas efektivitāti līdz 30 procentiem. Thw 60 w saules gaismas āra iebūvēts 36 000 mAh lielas ietilpības litija akumulators, kas pilnībā jāuzlādē tikai 6-8 stundās, nodrošinot ilgu darba laiku apmēram 6-7 lietainās dienās.
IEBŪVĒTS KUSTĪBAS SENSORS UN GAISMAS SENSORS
Saules ielu apgaismojums iedegas krēslā, automātiski izslēdzas un uzlādējas rītausmā. Saules kustības sensora gaisma pārslēdz 100 procentu spilgtuma režīmu 2 sekundēs, kad tiek konstatēta kustība. Ja cilvēki atrodas ārpus noteiktās zonas, tas atkal atgriežas 30 procentu enerģijas taupīšanas režīmā.
IP65 ŪDENSIZTURĪGS
Saules ielu apgaismojums IP65 ūdensizturīgs, lietus, zibens un putekļu necaurlaidīgs, ABS plastmasas lampas korpuss un jauns iekšējais dizaina korpuss ar atsevišķām noslēgtām kastēm akumulatoriem, kontrolieris un ārējais noslēgtais gumijas gredzens aizsargā pret ūdens noplūdi.
Trīs gadu garantija
Saules ielu lampa, kuras kalpošanas laiks ir 50 000 plus stundas, novērš nepieciešamību bieži nomainīt ķermeņus. Mēs piedāvājam 3-gadu garantiju visiem klientiem.












Populāri tagi: 60w viss vienā saules ielu apgaismojumā, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
F8t5 spuldzes led nomaiņaSkatīt vairāk> -
Saules enerģijas uzglabāšanas sistēmaSkatīt vairāk> -
100W LED Saules ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Alumīnija korpuss Saules LED ielu apgaismojums āra IP65 ū...Skatīt vairāk> -
Nomaiņas LED lampas lampaSkatīt vairāk> -
LED sarkanas krāsas spuldzeSkatīt vairāk>










