Produktiem

Viss vienā Saules ielu apgaismojums
1. Viegli uzstādāms.
2.Kustības sensora režīms
3.Tālvadības pults

Produkta apraksts
1. Viss vienā dizains, viegli uzstādāms.
2. Smart MPPT kontrolieris realizē viedo lampu vadību.
3.Regulējami stiprinājuma kronšteini nodrošina optimālu saules gaismas iedarbības leņķi.
| Jauda | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Ieejas spriegums | DC12/24V |
| Saules paneļa specifikācija | Monokristāliskais silīcijs 50W/70W/100W |
| IP reitings | IP66 |
| IK vērtējums | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garantija | 5 gadi |
Sīkāka informācija par attēlu


Pieteikums


Fakti, kas jāņem vērā saistībā ar saules ielu apgaismojumu
Kā cienījams saules ielu apgaismojuma ražotājs, mēs varam nodrošināt dažādu stilu un funkcijas, tostarp taimera aptumšošanu, kustības sensorus, cilvēka ķermeņa indukcijas vadību, vēja saules hibrīdu, maiņstrāvas/līdzstrāvas hibrīdu un saules ielu apgaismojumu ar kustības sensoriem. Saules ielu apgaismojuma sistēmām ir arī citi piederumi, tostarp pamatu būri, stabi, vadi utt. Šiem saules ielu apgaismojumiem ir vairāki pielietojumi, tostarp skolu pilsētiņu, ceļu un dārzu apgaismojums.
Populāri tagi: viss vienā saules ielu apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

