Produktiem

100 w Led saules ielu apgaismojums
1. Viegli uzstādāms.
2.Kustības sensora režīms
3.Tālvadības pults

Vislētākais un mazākās jaudas modulis ir 100-vatu saules panelis. Ja apstākļi ir īpaši labvēlīgi, tas ir pietiekami efektīvs, lai radītu līdz 100 vatiem enerģijas. Izmantojot šo saules bateriju, jūs pat varat saražot 100 vatu enerģijas, ja to pareizi uzstādīsit, novietosiet ideālā leņķī un virzienā un nodrošināsiet to ar citiem labvēlīgiem saules gaismas apstākļiem. Lai nepieļautu kļūdu, iegādājoties 100-vatu saules bateriju paneli, turpiniet lasīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina.
Produkta apraksts
1. Viegli uzstādāms.
2.Kustības sensora režīms
3.Tālvadības pults
4. Taimeris (iestatīts, lai tas paliktu ieslēgts 2 stundu, 3 stundu, 4 stundu intervālos)
5. Automātiskais režīms ieslēdzas vakarā (paliek ieslēgts visu nakti) un izslēdzas no rīta.
| Jauda | 100W |
| Ieejas spriegums | DC12/24V |
| Saules paneļa specifikācija | Monokristālisks silīcijs 100W |
| IP reitings | IP65 |
| IK vērtējums | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garantija | 5 gadi |
Sīkāka informācija par attēlu


Pieteikums


FAQ
1. Kādas ir saules ielu LED apgaismojuma priekšrocības?
Enerģija ir atjaunojama, bezmaksas, tīra un videi nekaitīga. Tas ir arī bezgalīgs resurss, kas ir pieejams ikvienam.2) vienkārša uzstādīšana.
2.Kā darbojas saules gaismas diožu ielu apgaismojums?
Saules enerģiju pārveido elektroenerģijā, izmantojot LED saules ielu apgaismojumu, lai nodrošinātu apgaismojumu. Parasti fotoelektriskos moduļus, ko dažkārt dēvē par saules paneļiem, uzstāda virs LED saules ielu apgaismojuma. Šie polikristāliskā silīcija fotoelementu moduļi pārveido saules enerģiju elektroenerģijā, kas pēc tam dienas laikā tiek uzglabāta akumulatorā.
Populāri tagi: 100w LED saules ielu apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

