Produktiem
400W LED stāvvietas gaisma
* Spilgtums un enerģijas taupīšana - DEMILARE 400 W autostāvvietas gaismas jauda 60 000 LM, lai aptvertu plašākas āra zonas, kalpošanas laiks ir vairāk nekā 60 000 stundu. 150LM/W augstas efektivitātes, ietaupot enerģijas patēriņu līdz pat 75% un ietaupot elektrības rēķinus.
* Fotoelementu sensors - DEMILARE stāvlaukuma apgaismojums ir aprīkots ar fotoelementu no krēslas līdz rītausmai, tas var ieslēgties vai izslēgties automātiski atkarībā no gaismas maiņas. Ja šī funkcija jums nav nepieciešama, lūdzu, aizveriet vāku.
* Viegli instalējams - Darbības soļi ir vienkārši un droši, jūs varat viegli pabeigt instalēšanu pats. Alumīnija korpuss nodrošina izcilu aizsardzību un izturību siltuma izkliedēšanai, piemērots āra zonām, piemēram, šķūņiem, ielām un garāžām.
* IP65 putekļu un ūdens necaurlaidīgs - Mūsu komerciālā apgaismojuma noslēgtais dizains nodrošina stabilu spilgtu gaismu lietū, sniegā un smilšu vētros āra bargos laikapstākļos.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 400 w LED autostāvvietas apgaismojuma ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Iezīme:
* Spilgtums un enerģijas taupīšana - DEMILARE 400 W autostāvvietas gaismas jauda ir 60 000 LM, lai aptvertu plašākas āra zonas, kalpošanas laiks ir vairāk nekā 60 000 stundu. 150LM/W augstas efektivitātes, ietaupot enerģijas patēriņu līdz pat 75% un ietaupot elektrības rēķinus.
* Fotoelementu sensors - DEMILARE stāvlaukuma apgaismojums ir aprīkots ar fotoelementu no krēslas līdz rītausmai, tas var ieslēgties vai izslēgties automātiski atkarībā no gaismas maiņas. Ja šī funkcija jums nav nepieciešama, lūdzu, aizveriet vāku.
* Viegli instalējams - Darbības soļi ir vienkārši un droši, jūs varat viegli pabeigt instalēšanu pats. Alumīnija korpuss nodrošina izcilu aizsardzību un izturību siltuma izkliedēšanai, piemērots āra zonām, piemēram, šķūņiem, ielām un garāžām.
* IP65 putekļu un ūdens necaurlaidīgs - Mūsu komerciālā apgaismojuma noslēgtais dizains nodrošina stabilu spilgtu gaismu lietū, sniegā un smilšu vētros āra bargos laikapstākļos.
Specifikācija:
| saules ielu apgaismojums | |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lampas gaismas efektivitāte (lm/w) | 140 LM/W |
| Jauda | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ūdensizturīgs | IP66 Ūdensizturīgs |
| LED mikroshēma | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums + datora objektīvs |
| Dzīves ilgums (stundas) | 50000 |
| Saules panelis | Monokristāliskā silīcija šūna |
| Akumulators | Litija akumulators 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes laiks | 7 stundas |
| Izlādes laiks | Taupības modelis: 3-5 lietainas dienas |
| Darba režīms | PIR sensors |
Sīkāka informācija:



Premium LED mikroshēmas un augsta efektivitāte:
* Miti{0}}čips LED un pilnekrāna gaismas avots nodrošina 150 lm/w efektivitāti un labāku apgaismojuma efektu augstas-spilgtas gaismas ķermeņiem.
* Izturīgais objektīvs nodrošina ilgstošu{0}}efektivitāti ar III tipa apgaismojuma sadalījuma shēmu autostāvvietām, pagalmiem un tirdzniecības ielām.

Ciets IP65 putekļu un ūdensizturīgs
* IP65 vērtējums nodrošina ūdens un putekļu izturību un augstu veiktspēju.
* Piemērots jebkuram āra pielietojumam, var izmantot ekstremālos laikapstākļos vētras un sniega apstākļos.
Populāri tagi: 400w led autostāvvietas apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Nice Design 60W integrēts Saules ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Viss vienā ar saules enerģiju darbināmas autostāvvietas g...Skatīt vairāk> -
Saules LED ielas apgaismojums viss vienāSkatīt vairāk> -
Led zonas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Led stāvvietas publiskās zonas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Led ar saules enerģiju darbināms ielas apgaismojums āra g...Skatīt vairāk>











