Produktiem
Viss vienā ar saules enerģiju darbināmas autostāvvietas gaismas
Sertifikāts: CE, ROHS
Kontrolieris: MPPT kontrolieris, efektivitāte līdz 95 procentiem
Vadības veids: no krēslas līdz rītausmai plus laika kontrole un kustības sensors, automātiska ieslēgšana/izslēgšana
MPPT uzlāde: efektīva saules gaisma 6 stundas, kas ilgst 3-7 lietainas dienas
Garantija: 5 gadi
Izlādes laiks: Indukcijas režīms>48H, pilna jauda>14H
Produkta ievads:

Produkta iezīme:
saules LED ielu apgaismojums Tīrs alumīnijs ar labu siltuma izkliedi
17. līmeņa viesuļvētras izturīgs
IP65 ūdensizturīgs, 5 gadu garantija
Ar kustības sensoru var izturēt 7 dienas lietainā dienā
Produkta specifikācija:
| Modelis: | BW-LKA-80W |
| Led mikroshēmas lūmenis: | >170lm/w |
| Jauda: | 80W |
| Uzlādes veids: | MPPT uzlāde, efektīva saules gaisma 6 stundas, ilgst 3-7 lietainas dienas |
| Biežums: | 50-60 hz |
| Spēka faktors: | >0.90 |
| Krāsu temperatūra: | 2700~6500K |
| Led mikroshēma: | 240 gab. Oriģinālais Philips 3030 |
| Mūžs: | >50,000 stundas |
| Saules paneļa izmērs: | 18V/110W, monokristālisks |
| Kontrole: | No krēslas līdz rītausmai plus laika kontrole un kustības sensors, automātiska ieslēgšana/izslēgšana |
| Stara leņķis: | 120 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra: | -30 ~ 55 grādi |
| IP vērtējums: | IP65 |
| Akumulators: | Samaziniet dzelzi un litiju, 12,8 V, 42 AH |
| Mājoklis: | 6063 alumīnija plus datora vāciņš |
| Kontrolieris: | MPPT kontrolieris, efektivitāte līdz 95 procentiem |
| Produkta izmērs: | 1080 * 359 * 60 mm |
| Neto svars: | 15,3 kg |
| Iepakojuma izmērs: | 1550 * 515 * 135 mm |
| Daudzums/kastīte: | 1GAB/Kartons |
| Bruto svars: | 16,3 kg |
| Garantija: | 5 gadi |
| Izlādes laiks: | Half power> 48H,Full power>10H |
Skatīt vairāk:
Ķīna viss vienā ar saules enerģiju darbināmu Led ielu apgaismojumu ražotājs nodrošina augstas kvalitātes saules LED ielu apgaismojumu
Izgatavots pēc pasūtījuma (OEM un ODM), no 10 W līdz 100 W, ar konkurētspējīgu cenu, 5 gadu garantiju.
Epistar, Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE LED mikroshēma.



Saules LED ielu apgaismojuma kopīgs pielietojums:
1. Nomainiet tradicionālo augstspiediena nātrija lampu vai metālu halogenīdu lampu.
2. plaši izmanto šoseju, ceļu, ielu, velosipēdu celiņu publiskajā apgaismojumā,
Daudz stāvvietu, ietves, gājēju celiņi, tilti, tuneļi, skvēri, parki, dzīvojamie rajoni, industriālie rajoni utt.

Populāri tagi: viss vienā ar saules enerģiju darbināmas autostāvvietas gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs









