Produktiem
Stadiona Led Prožektors 300w
Ilga garantija ar 5 gadiem
50,000 stundu kalpošanas laiks: GARANTĒTS
Maināms LED bloks un barošanas bloks
Izcila siltuma izlietne
Augstas kvalitātes Osram vai Lumileds LUXEON gaismas diodes
Barošanas avots: Meanwell
Produkta apraksts

IP66 ūdensizturīgs LED augsta masta apgaismojums 1500W āra Led stadiona plūdu apgaismojums. Lieliska apgaismojuma sistēma futbola stadioniem, arēnām, dzelzceļa stacijām, ostām, rūpniecības uzņēmumiem, kā arī konstrukcijām un mākslas darbiem.
Izvēloties Benwei ražotos LED prožektorus, varat ietaupīt daudz naudas.
Specifikācija
| Modelis | BW-FL-300W |
| Jauda | 300W |
| spriegums | 100-277Vac 50/60Hz |
| LED tips | SMD3030 |
| Lūmeni | 45,000lm |
| Krāsu temp | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80Ra |
| Mūžs | 50,000st |
| Darba temp | -4℉-104℉ |
| Stara leņķis | 60 grādi /90 grādi /70X140 |
| Korpusa Materiāls | Alumīnijs plus metāls |
| Lēcu materiāls | PC |
Iespējas
-
Ilga garantija ar 5 gadiem
-
50,000 stundu kalpošanas laiks: GARANTĒTS
-
Maināms LED bloks un barošanas bloks
-
Izcila siltuma izlietne
-
Augstas kvalitātes Osram vai Lumileds LUXEON gaismas diodes
-
Barošanas avots: Meanwell
Sīkāka informācija:






PIEMĒROJAMĀS JOMAS
- Rūpniecības ēkas un halles
- Noliktavas
- Sporta iestādes
- Eksterjeri
- Un vēl daudz vairāk



Populāri tagi: stadiona led prožektors 300w, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Piemājas basketbola laukuma apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Golfa braukšanas diapazona apgaismojums 400WSkatīt vairāk> -
Pārnēsājamas gaismas tenisa kortiemSkatīt vairāk> -
Jūras plūdu gaismas laivāmSkatīt vairāk> -
Stadiona plūdu gaismasSkatīt vairāk> -
Iekštelpu basketbola laukuma apgaismojuma dizainsSkatīt vairāk>









