Produktiem

LED FLOODLIGHT PLATĪBA
Ar vairāk nekā 5 gadu garantiju
50,000 stundu kalpošanas laiks: GARANTĒTS
Sistēmas veiktspēja līdz 150 lm/W
Maināmas gaismas diodes un barošanas avots
Alumīnija sakausējuma siltuma izlietne
Produkta apraksts



Ideāls apgaismojuma risinājums sporta vietām, arēnām, dzelzceļa stacijām, ostām un rūpniecības objektiem, kā arī mākslas darbiem un konstrukcijām. BENWEI ražotajiem LED prožektoriem ir ļoti augsta gaismas intensitāte un jauda.
Objektīvs ar 90% gaismas caurlaidību
Augstas kvalitātes integrēts barošanas avots, efektivitāte vairāk nekā 90 procenti
Specifikācija
| Jauda | 50w 100W 150W 200W |
| Lumens | 6500-7000 lm |
| ieejas spriegums | AC100-277V |
| LED | Philips |
| Efektivitāte | 130-150lm/w |
| PF | > 0.95 |
| CCT | 2700-6500K |
| CRI | >80Ra |
| IP likme | Ip66 |
Iespējas
-
Ar vairāk nekā 5 gadu garantiju
-
50,000 stundu kalpošanas laiks: GARANTĒTS
-
Sistēmas veiktspēja līdz 150 lm/W
-
Maināmas gaismas diodes un barošanas avots
-
Alumīnija sakausējuma siltuma izlietne
Sīkāka informācija:






PIEMĒROJAMĀS JOMAS
- Rūpniecības ēkas un halles
- Noliktavas
- Sporta iestādes
- Eksterjeri
- Un vēl daudz vairāk



Populāri tagi: led prožektoru dzīvoklis, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

