Produktiem
Mūsdienīga balta paneļa gaisma
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem mūsdienu balto paneļu gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
produkta iezīme:
- Mūsdienu balto paneļu lampu dizains ir gan gluds, gan mūsdienīgs, kas piešķir izsmalcinātību jebkurai telpai, kurā tās tiek uzstādītas.
- Tīras, baltas virsmas dēļ tas piešķir izsmalcinātību jebkurai telpai, padarot to par lielisku iespēju tādām telpām kā mājas, biroji un tirdzniecības uzņēmumi.
- Mūsdienīgās baltās paneļu lampas ar savu izcilo un vienmērīgo apgaismojumu spēj radīt siltu un aicinošu vidi jebkurā telpā, kurā tās ir uzstādītas.
Specifikācija:
| LED mikroshēma | Epistar / SMD2835 |
| IP reitings | IP44 |
| Ieejas spriegums | 85-265V, 100-277V maiņstrāva |
| CRI | >80Ra |
| Gaismas efektivitāte | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Jauda | 18W/36W/40W/48W/50W |
| Izmērs | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| Materiāls | Alumīnijs + PMMA |
| Stara leņķis | 120 grādi |
| Dzīves ilgums | 50 000 stundas |
| Garantija | 5 gadi |
| Rāmja vāks | Balts & Sudrabs |
| Sertificēts | TUV, CE, ROHS |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Modernā baltā paneļa lampa ar savu moderno izskatu ir lieliska izvēle jūsu mājas vai uzņēmuma vietas apgaismošanai.
Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: mūsdienu baltā paneļa gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












