Produktiem
Pie griestiem piestiprināta apaļa LED gaisma
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem pie griestiem montējamo apaļo LED gaismu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Produkta iezīme:
1. Griestos montējamās apaļās LED lampas elegantais un mūsdienīgais izskats noteikti nodrošinās izsmalcinātību jebkurā telpā, kurā tā ir uzstādīta.
2. LED tehnoloģija, ko izmanto šis spuldzes armatūra, ļauj tai nodrošināt izcilu un vienmērīgu apgaismojumu, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu.
3. Griestos montējamā apaļā LED lampa ir uzticama un moderna apgaismojuma iespēja, ko var izmantot jebkurā telpā, pateicoties tās pagarinātajam kalpošanas laikam un izturīgai konstrukcijai.
Specifikācija:
| Jauda | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lampas gaismas efektivitāte (lm/w) | 120lm/W |
| Krāsu atveidošanas indekss (Ra) | 80-83Ra vai 95-98Ra |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| LED mikroshēma | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiāls | Alumīnijs+datora vāciņš |
| Dzīves ilgums (stundas) | 50000 |
| Rāmja vāks | Balts |
| Ieejas spriegums (V) | 85-265V VAI 12V DC, 24V DC |
| Izgriezuma izmērs | 68 mm līdz 280 mm |
| Ārējais diametrs | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Izbaudiet šīs pie griestiem montējamās apaļās LED gaismas pielāgojamību, kas ir lieliski piemērota, lai jūsu mājas dizainam pievienotu izsmalcinātību.
Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: pie griestiem piestiprināta apaļa LED gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












