Produktiem
2 pēdu x 2 pēdu aptumšojams LED paneļa apgaismojums
• Alumīnija rāmis: LED paneļa gaisma izmanto 6063 alumīniju, virsmas temperatūras izsmidzināšanas balts rokturis.
• Lightman LED paneļa apgaismojums izmanto augstas kvalitātes PS difuzoru, gaisma ir vienmērīgi izkliedēta, un gaisma ir spilgta un mīksta, kas ļauj justies ērti.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 2 pēdu x 2 pēdu aptumšojamas LED paneļa gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Produkta apraksts
īpaši-plāns, zema-profila panelis, kura biezums ir mazāks par puscollu.
ir izcils atstarotājs, kas novērš atspīdumu.
ir piemērots dienasgaismas spuldzes aizstājējs.
Lai to aptumšotu, var izmantot 0–10 voltu reostatu.
Armatūrai ir iebūvēta{0}}gaisma sānos. izplata gaismu vienmērīgi un bez mirgošanas.
| Jauda | 45W |
| Krāsu temperatūra | 4000 K (dabiski balts) |
| Apgriešanas krāsa | Balts |
| Gaismas plūsma | 4500Lm |
| IP reitings | IP20 (tikai lietošanai iekštelpās) |
| Renderēšanas indekss | >80 |
| Aptumšojams | Jā |
| Izmēri | 604 x 604 x 10 mm (23,75 x 23,75 x 0,4 collas |
Sīkāka informācija




Pieteikums

Populāri tagi: 2 pēdu x 2 pēdu aptumšojams LED paneļa apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Griestu gaismas paneļi LightSkatīt vairāk> -
Paneļu apgaismojums griestiemSkatīt vairāk> -
Aptumšojams integrēts LED kvadrātveida plakanais panelisSkatīt vairāk> -
Drop Griestu Gaismas Paneļi MākoņiSkatīt vairāk> -
20 w LED plakanā paneļa ķermeņiSkatīt vairāk> -
Led Plakani LED paneļi Padziļinātas gaismasSkatīt vairāk>










