Produktiem
1 pēdas X 4 pēdas LED paneļa 120 V aptumšojams LED aizmugurgaismojuma paneļa apgaismojums
• Alumīnija rāmja bezšuvju metināšanas savienojums, novērš gaismas{0}}noplūdi.
• Gaisma izkliedējas vienmērīgi, augsts spilgtums, pret{0}}atspīdums.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 1 pēdu x 4 pēdu LED paneļa 120 V aptumšojamas LED aizmugurgaismojuma paneļa gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Produkta apraksts
• Piemērots birojiem un noliktavām.
• Tā kalpošanas laiks ir 50 000 stundu.
• Drošs pieskārienam un siltuma izkliedēšana.
• Ideāli piemērots mitrai un sausai videi.
| Spriegums | 100-277V maiņstrāva |
| Jauda | Regulējams (25/30/36W) |
| Pašreizējais | 0.4A |
| Krāsu temperatūra | Regulējams 3500K, 4100K, 5000K |
| Apgriešanas krāsa | Balts |
| Gaismas plūsma | 5000Lm |
| IP reitings | IP20 (tikai lietošanai iekštelpās) |
| Renderēšanas indekss | >80 |
| Aptumšojams | Jā |
| Izmēri | 1213 x 298 x 8,2 mm (47,75 x 11,75 x 0,3 collas) |
Sīkāka informācija



Pieteikums


Populāri tagi: 1ft x 4ft led panelis 120v aptumšojams LED aizmugurgaismojuma paneļa gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošana, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Paneļu apgaismojums griestiemSkatīt vairāk> -
Jauns sterilizācijas paneļa apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Virsmas montāžas LED plakanais panelisSkatīt vairāk> -
Skytile LED plakanā paneļa gaismaSkatīt vairāk> -
Kvadrātveida apaļa balta LED paneļa gaisma 24 WSkatīt vairāk> -
Izgaismots griestu apgaismojums birojamSkatīt vairāk>









