Produktiem
Lifepo4 akumulatoru komplekts 24v 100ah
Attālā uzraudzība un apkope 🔋
Bluetooth® savienojamība 📲
Iebūvētas aizsardzības funkcijas ♨️
1-5 stunda ātrā uzlāde⚙️
Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks 🔋

Apraksts
1. Izstrādāts īpaši elektriskiem transportlīdzekļiem, piemēram, mobilajiem skrejriteņiem, elektriskajiem golfa ratiņiem, elektriskajiem ratiņkrēsliem, putekļu savācējiem, pļāvējiem utt.
2. Ir jau uzlādēts, aizzīmogots, bez apkopes.
3. Aptuveni izmēri: 181 mm x 78 mm x 170 mm
4. Slēgta konfigurācija, koloidāls elektrolīts un hermētisks.
5. Uzlādes un izlādes laikā nav skābes miglas un vides piesārņojuma.
6. Rūpniecības izmaksas uz vienu jaudas vienību ir zemākas nekā VRLA, tomēr ekonomiskie ieguvumi ir lielāki.
7. Ražots saskaņā ar sertificētu ISO9001 kvalitātes sistēmu
8. Tam ir augsts riteņbraukšanas mūžs, augsta efektivitāte un ilgs kalpošanas laiks.
Punktu izcelšana
- Attālā uzraudzība un apkope 🔋
- Bluetooth® Savienojamība 📲
- Iebūvētās aizsardzības funkcijas ♨️
- 1-5 Stunda ātrā uzlāde⚙️
- Ūdensizturīgs un ilgs kalpošanas laiks🔋
Atribūti
| Izmēri: | 181*78*170 (mm) |
| Piemērojamais diapazons: | 52-59V |
| Minimālā ietilpība: | 25Ah |
| Nominālā jauda: | 25AH |
| Uzlādes spriegums: | 54.6V |
| Uzlādes laiks: | apmēram 8 stundas |
| Kopējais svars: | apmēram 8,5 kg |
| Iekšējās aizsardzības ķēde: | pārslodze, pārmērīga izlāde, pārslodze, aizsardzība pret īssavienojumu |
| Iekšējās baterijas: | liela zīmola akumulatori. augstas kvalitātes! |
| Dzīves cikls: | vairāk nekā 1000 reižu |
Attēlu rādīšana








Populāri tagi: lifepo4 akumulators 24v 100ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










