Produktiem
Lifepo4 48v 30ah
Lieliski piemērots elektriskajiem transportlīdzekļiem
Akumulatora pārvaldības sistēmas (BMS) ar strāvas spailes atslēgšanu un atjaunošanu
Šūnu balansēšana un zemsprieguma/pārsprieguma aizsardzība, aizsardzība pret īssavienojumu
Maksimizējiet savu enerģijas potenciālu ar 100% izlādes dziļumu (DOD)
Tam ir 3 gadu garantija, lai nodrošinātu jums mieru, veicot pirkumu.
OEM un pielāgotais dizains ir apsveicami: spriegums / jauda / izmērs / savienotājs / displejs / krāsa / logotips / uzlīme utt.
lifepo4 48v 30ah

Lifepo4 48v 30ah akumulatora apraksts:
(500–800 cikli)
Akumulatora pārvaldības sistēmas (BMS) ar strāvas spailes atslēgšanu un atjaunošanu
Šūnu balansēšana un zemsprieguma/pārsprieguma aizsardzība, aizsardzība pret īssavienojumu
Maksimizējiet savu enerģijas potenciālu ar 100% izlādes dziļumu (DOD)
Tam ir 3 gadu garantija, lai nodrošinātu jums mieru, veicot pirkumu.
OEM un pielāgotais dizains ir apsveicami: spriegums / jauda / izmērs / savienotājs / displejs / krāsa / logotips / uzlīme utt.
Informācija par produktu:
| Priekšmeta nosaukums | Pielāgota izmēra lifepo4 48v 30ah akumulators |
| Nominālais spriegums | 48V |
| Uzlādes spriegums | 54.6V |
| Maksimālā izlāde (8 s) | 60A |
| Nepārtrauktas uzlādes / izlādes ātrums | 30A |
| Jauda (ampērstundas) | 30AH |
| Jauda (vati) | 1200W |
| Ķīmija | Litija jonu šūna 18650 cilindru Ķīnas OEM šūna 3000mah |
| Komponents | 13S10P |
| Cikla dzīve | 800 reizes |
Priekšrocība:
1. Bez apkopes. Modulāra konstrukcija vieglai uzstādīšanai un jaudas paplašināšanai.
2. Ilgs cikla mūžs. 2000 cikla laiki 85% DOD 5000 cikla laiki 65% DOD 8000 ciklu laiki 40% DOD 3. Iebūvēta viedā BMS ar vairākām aizsardzības un komunikācijas funkcijām.
4. Plašs darba temperatūras diapazons un augsta uzticamība.
5. Vairākas akumulatoru vienības var savienot paralēli, piemērotas lielas enerģijas uzglabāšanas lietojumprogrammām.
6. Saderīgs
ar dažādiem uzlādes kontrolieriem un invertoriem.
7. Plaši izmanto ārpus tīkla saules sistēmas glabāšanai, telekomunikāciju dublēšanai, centrālajam datu centram ... utt.
Kā pieteikuma gadījums:
1. Elektriskais transportlīdzeklis — golfa ratiņu akumulators/maza ātruma elektriskās automašīnas akumulators/ trīsriteņa akumulators
/Motocikla akumulators/Ebike Battery 2. Enerģijas glabāšana – saules vēja enerģijas sistēma / pilsētas tīkls (ieslēgts/izslēgts) / telekomunikāciju bāze / datoru serveris
Centrs
Vairāk attēlu:




FAQ:
J: Cik ilgi es to varu saņemt?
A: Tas ir atkarīgs no jūsu pasūtījuma daudzuma, parasti 20–25 darba dienas jaunizveidotiem paraugiem, 10–15 darba dienas masveida ražošanai.
J: Vai es varu saņemt bezmaksas paraugu?
A: Parasti mēs' nesniedzam bezmaksas paraugu, taču mēs varam atgriezt parauga izmaksas, kad pircējs veic lielapjoma pasūtījumu.
J: Vai jūsu akumulatora jauda ir reāla?
A: Visas mūsu akumulatoru šūnas ar A pakāpi no mūsu pašu rūpnīcas ražošanas līnijām, 100% jaunas un reālas jaudas.
J: Uz kuru tirgu jūs jau esat eksportējis?
A: Mēs jau piegādājam uz Eiropu, Āziju, Āfriku, Tuvajiem Austrumiem, Dienvidameriku utt.
J: Vai uzņēmumam Benwei Battery ir pēcpārdošanas serviss?
A: Jā, garantija ir 3–5 gadi, ja šajā periodā mūsu pusē radīsies kvalitātes problēmas, mēs nosūtīsim jaunu, lai aizstātu jūsu jaunos pasūtījumus.
Populāri tagi: lifepo4 48v 30ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










