Produktiem
Lifepo4 200ah 48v
1. Ir akumulatora pārvaldības sistēma, kas aizsargā akumulatoru, lai tas varētu kalpot ilgāk
2. Varētu ilgt līdz 2000 cikliem, un tā kalpošanas laiks varētu būt līdz 6-10 gadiem
3. Vislabāk izmantot mobilajām ierīcēm, piemēram, RV, laivām, saules enerģijas sistēmām
4. Ātrās uzlādes&Pašizlādes ātrums ir mazāks par 3% mēnesī
5. Izturīgs un var sasniegt patiesu dziļu ciklu
6. Var pielāgot
lifepo4 200ah 48v

Kāpēc izvēlēties Benwei 48v 200ah lifepo4 akumulatoru:
1. Ir akumulatora pārvaldības sistēma, kas aizsargā akumulatoru, lai tas varētu kalpot ilgāk
2. Varētu ilgt līdz 2000 cikliem, un tā kalpošanas laiks varētu būt līdz 6-10 gadiem
3. Vislabāk izmantot mobilajām ierīcēm, piemēram, RV, laivām, saules enerģijas sistēmām
4. Ātri uzlādējams&pastiprinātājs; Pašizlādes rādītājs ir mazāks par 3% mēnesī
5. Izturīgs un var sasniegt patiesu dziļu ciklu
6. Var pielāgot
Informācija par produktu:
| Litija jonu akumulatoru komplekts lifepo4 200ah 48v saules enerģijas uzglabāšanai | |
| Nominālais spriegums: | 48V |
| Nominālā jauda: | 200Ah |
| Baterijas Tips: | 16S1P Lifepo4 3.2v 200ah šūna |
| Svars: | ≤95 kg |
| Izmērs: (LxWxHmm) | 520 * 360 * 285 mm 540 * 480 * 250 mm |
| Uzlādes beigu spriegums: | 58.4V |
| Uzlādes beigas Pašreizējais: | 100mA |
| Izlādes beigu spriegums: | 38V |
| Uzlādes metode: | 0,2 C(0,5 A) CC/CV |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva: | 100-200A |
| Nominālā izlādes strāva: | 200A bms |
| Maks. Plus izlādes strāva: | 300A/10S |
| Darba temp.: | 0~45℃-10~55℃ |
| Uzglabāšanas temp. | (60-80% SOC krātuve): -10 ~ 45 ℃ |
| Cikla kalpošanas laiks: | vismaz 3000 reizes- 8000 reizes 40% dod |
| BMS aizsardzība: | Pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, pārmērīga strāva, īssavienojums |
Sīkāka informācija:
lifepo4 200ah 48v






Lietojumprogrammas:
lifepo4 48v 200ah

FAQ:
J: Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam rūpnīca ar 3 ražošanas bāzēm, kas atrodas Šeņdžeņā, Dongguanā, Huidžou Guandunas provincē.
J: Kā jūsu rūpnīca dara kvalitātes kontroli?
A: Kvalitāte ir prioritāte. Mēs vienmēr piešķiram lielu nozīmi kvalitātes kontrolei no sākuma līdz beigām. Mūsu rūpnīca ir ieguvusi UL, CE, FCC, ROHS, UN38.3, MSDS sertifikātu.
J: Kā jūs nosūtāt LiFePo4 akumulatorus?
A: Pasūtījumu paraugiem vai maziem akumulatoru komplektiem tie tiks nosūtīti ar eksprespasta sūtījumiem, piemēram, FedEx, UPS, TNT vai īpašām līnijām. Ja visa paka pārsniedz 100 KG, tiks nosūtīta pa gaisu vai pa jūru, jūras piegāde ir lētāka. Lūdzu, norādiet savas tuvākās lidostas vai jūras ostas nosaukumu, lai mēs pārbaudītu labāko piegādes variantu.
J: Kā es varu izsekot savam sūtījumam?
A: Kad mēs piegādāsim jūsu preces, mēs nosūtīsim jums izsekošanas numuru, tiklīdz jūsu preces būs nosūtītas.
J: Vai šis akumulators ir saderīgs ar maniem akumulatoriem?
A: Labdien! Mēs neiesakām pievienot dažādu zīmolu akumulatorus, jo BMS atšķiras no akumulatora un akumulatora.
J: Kāda ir jūsu garantija Lifepo4 200ah 48v?
A: Gandrīz visam mūsu akumulatora komplektam ir 3 gadu garantija. Mēs garantējam cikla kalpošanas laiku vairāk nekā 2000 reizes 80% DOD 0,2 C temperatūrā. Tas nozīmē, ka varat to izmantot vismaz 5 gadus, lai veiktu parastu 1-reizi uzlādi un izlādētu katru dienu.
Populāri tagi: lifepo4 200ah 48v, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










