Produktiem
36V 100Ah litija Bluetooth akumulators
Pārraugiet tālruņa akumulatora darbības stāvokli
Tālvadības pults akumulatora ieslēgšana/izslēgšana
Pārbaudiet vairākas baterijas vienlaikus
Measuring distance >10m
Inteliģenta akumulatora vadības sistēma
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Apraksts
LFP-512100-5 atkārtoti uzlādējams dziļā cikla AGM akumulators ar T11 ievietošanas spailēm ir akumulatora tips.
AGM12100 Akumulators|Izmēri: L=13.00" W=6.60" H=8.62"|12V 100AH AGM gēla hermētisks akumulators Koroziju novērš hermētiķis, bez noplūdēm. Bez apkope.nav jāpievieno skābe.divu gadu garantija
Der un aizstāj: RNG-BATT-AGM12-100, MR-127, HR12330W, ML100-12 un citi.
Saules enerģijai, UPS, signalizācijas sistēmām, RV, ratiņkrēsliem un citiem, 100% saderīga OEM nomaiņa.
Parametrs
| Modelis | LFP-512100-5 |
| Nominālais spriegums | 38.4V |
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Enerģija | 3840 Wh |
| Ieteicamais uzlādes spriegums | 43.8V |
| Izlādes atslēgšanas spriegums | 30V |
| Maks. Uzlādes strāva | 100A |
| Maks. Pastāvīga izlādes strāva | 200A |
| Izmērs (L*P*H) | 522*269*218 mm (20,6*10,6*8,6 collas) |
| Svars | 35 kg (77 mārciņas) |
| Terminālis | M8 |
| Korpusa materiāls | ABS |
| IP reitings | IP65 |
| Baterijas Tips | Litija dzelzs fosfāts (LiFePO4) |
| Pašizlāde mēnesī | <3% |
| Uzlādes temperatūra | 0 līdz 45ºC |
| Izlādes temperatūra | -20 līdz 60ºC |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0 līdz 40ºC |
Ieguvumi
- Pārraugiet tālruņa akumulatora darbības stāvokli
- Tālvadības pults akumulatora ieslēgšana/izslēgšana
- Pārbaudiet vairākas baterijas vienlaikus
- Measuring distance >10m
- Inteliģenta akumulatora vadības sistēma
Attēlu rādīšana










Populāri tagi: 36v 100ah litija bluetooth akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
3,2 V 50ah Lifepo4 akumulators saules enerģijas uzkrāšanaiSkatīt vairāk> -
3,2 V 280ah Aa uzlādējams litija dzelzs akumulatorsSkatīt vairāk> -
Bms Lifepo4 4s 12vSkatīt vairāk> -
72 V litija fosfāta akumulatorsSkatīt vairāk> -
Litija akumulators 24v 200ahSkatīt vairāk> -
24v 50ah litija akumulatorsSkatīt vairāk>










