Produktiem
Aa 3,2 V uzlādējams litija akumulators
1. aa 3,2 v litija uzlādējams akumulators, ko var uzstādīt jebkurā pozīcijā, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora līdzenā izlādes līkne līdz pat 95% no tās jaudas izmantošanas nodrošina astronomisku palielinājumu izpildes laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābes.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 no svina skābes svara, kas padara to par neapstrīdamu izvēli RV, jūras un bez režģa lietojumiem, ja tiek ņemta vērā vilkšana vai pārvietošanās.
aa 3,2 v uzlādējams litija akumulators

1. aa 3,2 v litija uzlādējams akumulators, ko var uzstādīt jebkurā pozīcijā, iztur triecienus un vibrāciju. Ilgstoša augsta veiktspēja augstā un zemā temperatūrā.
2. Efektīva jauda: mūsu LiFePO4 akumulatora līdzenā izlādes līkne līdz pat 95% no tās jaudas izmantošanas nodrošina astronomisku palielinājumu izpildes laikā, salīdzinot ar tikai 50% svina skābes.
3. Nevainojami viegls: mūsu LiFePO4 akumulators ir tikai 1/3 no svina skābes svara, kas padara to par neapstrīdamu izvēli RV, jūras un bez režģa lietojumiem, ja tiek ņemta vērā vilkšana vai pārvietošanās.
Produkta specifikācija:
aa 3,2 v uzlādējams litija akumulators
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Darba spriegums | 2.50-3.65V |
| Iekšējā pretestība | ≤ 0.35mΩ |
| Uzlādes temperatūra | 0°C ~ 55°C |
| Izplūdes temperatūra | -20°C ~ 55°C |
| Neto svars | apmēram 2,3 kg |
| Pašizlādes ātrums | ≤3,5% mēnesī |
| Izmēri | 176*48*133 mm (L*W*H) |
| Stadnard uzlādes strāva | 50A |
| Standarta uzlādes spriegums | 3.65V |
| Uzlādes metode | CC/CV |
| Standarta izlādes strāva | 50A |
| Maksimālā nepārtrauktā izlādes strāva | 100A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 258A |
| Garantija | 3 gadi |
| Dzīves cikls | 3000 reizes |
| Izlāde pārtrauc spriegumu | 2.5V |
Lietojumprogrammas:

Litija fosfāta akumulatora iepakojums


Iepakojums:
1) Kartona kaste -palešu konteiners.
2) Iepakojumu var pielāgot arī klienti' prasībām.
Piegāde:
1) Piegādes laiks lielapjoma pasūtījumiem: 30-45 dienas pēc depozīta saņemšanas.
2) Pasūtījuma paraugu vajadzētu nosūtīt 7 dienu laikā, lielapjoma pasūtījumu ieteicams nosūtīt pa jūru, ja nepieciešams, mēs varētu piegādāt ekspeditora pakalpojumus.
MūsuPakalpojumi:
OEM&pastiprinātājs; ODM var pielāgot atbilstoši jūsu pieprasījumam:
1. Akumulatora spriegums, ietilpība un izmēri.
2. BMS uzlādes un izlādes strāva.
3. Savienotājs, korpuss un vads.
4. Jūsu logotips, piemēram: zīda druka.
Pēcpārdošanas pakalpojumi ir pieejami:
1. Atbildiet 24 stundu laikā uz jebkuru jautājumu par mūsu produktu.
2. Parastiem klientiem ātri rīkoties' pieprasīt 12 stundu laikā.
3. Labs pēcpārdošanas serviss: mēs piedāvājam 2 gadu kvalitātes garantiju lifepo4 baterijām 12.8V 20Ah/50Ah/100Ah/200Ah/500Ah/1000Ah/...
4. Pa vienam pārbaudīts pirms nosūtīšanas.
Populāri tagi: aa 3,2 V litija uzlādējams akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēti, pārdošanā, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
3,2 V 100ah Lifepo4 akumulatorsSkatīt vairāk> -
3,2 V 50ah Lifepo4 akumulators saules enerģijas uzkrāšanaiSkatīt vairāk> -
3,2 V 280ah Aa uzlādējams litija dzelzs akumulatorsSkatīt vairāk> -
3.2v 100ah prizmatisko šūnu litija Lifepo4 Rv akumulatorsSkatīt vairāk> -
Dziļa cikla 3,2 V uzlādējamas baterijas saules gaismasSkatīt vairāk> -
3.2v 200ah Lifepo4 Aa saules litija akumulatorsSkatīt vairāk>












