Produktiem
Baterijas saules gaismām
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Iebūvēts BMS
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
baterijas saules gaismām

Produkta īpašības:
baterijas saules gaismām
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Iebūvēts BMS
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
Produkta specifikācija:
Uzlādējamas LiFePo4 rezerves baterijas saules gaismām
| Modelis | BW-1280 4S1P |
| Nominālais spriegums | 12.8V |
| Nominālā jauda | 80Ah |
| Uzlādes beigu spriegums | 14.6V |
| Uzlādes beigas Strāva | 100mA |
| Izlādes beigu spriegums | 9.2V |
| Uzlādes metode | 0,2 C (0,5 A) CC/CV |
| Max.Nepārtrauktas uzlādes strāva | 50A |
| Nominālā izlādes strāva | 100A |
| Maks. Impulsu izlādes strāva | 150A/10S |
| Svars | 8,5 kg |
| Izmērs | 329 * 172 * 217 mm |
| Darba temp | Uzlādē 0-45 ℃ |
| Izlāde | -10~55℃ |
| Capacity@1C ātrums 0,2C | ≥ 80Ah |
| Cikla dzīve | 3000 reižu (cikls @RT, 1C ātrums, 85%D\OD) |
Litija jonu polimēru akumulatora galvenie pielietojumi:
1.Liela mēroga elektriskie transportlīdzekļi: elektriskais autobuss, elektroauto, E-Tour Car.
2. Viegls elektriskais auto: e-velosipēds, e-skūteris, e-motocikls, elektriskais golfa ratiņš, e-ratiņkrēsls.
3.E-rīks: elektriskā urbjmašīna, elektriskais zāģis, zāles pļāvējs un tā tālāk.
4.Tālvadības automašīnas, elektriskā laiva, lidmašīna, rotaļlietas.
5.Saules un vēja enerģijas ražošanas enerģijas uzglabāšanas ierīces, saules sistēmas, telekomunikāciju bāzes stacija.
6.Mazās medicīniskās iekārtas un pārnēsājamas iekārtas.
7.RV,Kempinga automašīna un jahta.
8. Saules enerģijas gaismas, velosipēdu gaismas, LED gaismas, spilgts lukturītis.

Test oflifepo4 akumulators 12v 80ah


FAQ:
Q1: Vai es varu saņemt bezmaksas paraugu?A1: Parasti mēs' nesniedzam bezmaksas paraugu, taču mēs varam atgriezt parauga izmaksas, kad pircējs veic lielapjoma pasūtījumu.
Q2: Kāds ir piegādes laiks, ja mēs veicam pasūtījumu?
A2: Tas' ir atkarīgs no pasūtījuma daudzumiem. Parasti maziem pasūtījumiem preces varam piegādāt 3-5 darba dienu laikā. Lielapjoma pasūtījumam,
ļaujiet' apstiprināt, kad veicat oficiālu pasūtījumu.
Q3: Kādi' ir jūsu maksājumu un piegādes noteikumi par saules baterijām?
A3: Maksājuma nosacījumi: ar T / T, 30% depozīts un atlikums viss pirms nosūtīšanas. Par nelielu summu mēs pieņemam maksājumu arī caur PayPal.
Q4: Kurš uzņēmums tiks izmantots sūtījumu veikšanai? DHL? UPS vai citi?
A4: Parasti akumulatoru mēs piegādājam, izmantojot DHL, UPS un FedEx.
Q5: Kā izskatās jūsu iepakojums? Vai es varu saņemt pielāgotu paketi?
A5: mums ir rūpnīcas' pašreizējā standarta pakotne, pielāgotais drukātais logotips ir jāatbilst pircēja' prasībām, un papildu
maksu sedz pircēji, lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums.
Q6: Vai jūsu rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A6: Mēs esam profesionāli akumulatoru ražotāji ar savu rūpnīcu un zīmolu. Mēs piedāvājam visu veidu OEM / ODM pakalpojumus klientiem
visapkārt pasaulei.
Populāri tagi: baterijas saules gaismām, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










