Produktiem
Ūdensizturīgs High CRI 95+ 5050 12V LED sloksnes gaisma
1. Augsts spilgtums: ar 5050 SMD gaismas diodēm šī āra LED lentes gaisma rada spilgtu un dinamisku gaismu, kas ir lieliski piemērota jūsu āra telpu apgaismošanai.

Iespējas:
1. Augsts spilgtums: ar 5050 SMD gaismas diodēm šī āra LED lentes gaisma rada spilgtu un dinamisku gaismu, kas ir lieliski piemērota jūsu āra telpu apgaismošanai.
2. Zems enerģijas patēriņš: ar savu energoefektīvo konstrukciju šī sloksnes gaisma patērē mazāk enerģijas nekā tradicionālās kvēlspuldzes vai dienasgaismas spuldzes, tādējādi ietaupot naudu par enerģijas rēķiniem.
3. Elastīgs un ūdensizturīgs dizains: sloksnes gaisma ir elastīga, un to var viegli uzstādīt jebkurā formā vai modelī. Tas ir arī ūdensizturīgs, padarot to ideāli piemērots lietošanai ārpus telpām.
4. Ilgs kalpošanas laiks: ar augstas kvalitātes komponentiem un uzticamu konstrukciju šim LED lentes apgaismojumam ir ilgs kalpošanas laiks līdz 50,000 stundām.
Specifikācija
| Ieejas spriegums: | 12 voltu līdzstrāva |
| Krāsu temperatūra: | 6500K |
| CRI: | 95+ |
| Ruļļa garums: | 5 m (16 pēdu) spole |
| LED uz vienu metru: | 60 LED/m |
| Lumeni uz metru: | 1312 lūmeni/m=400 lūmeni/pēdas |
| Vati uz metru: | 12 W/m=3,66 W/pēdas |
| Lumens uz vatu: | 109 lūmeni/w |
| Mūžs: | 50,000 stundas |
Vairāk attēlu




Lietojumprogrammas

Populāri tagi: ūdensizturīgs high cri 95+ 5050 12v led strip light, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs









