Produktiem
Apkārtējā apgaismojuma josla
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem apkārtējā apgaismojuma sloksņu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Iezīme:
1. Apkārtējā apgaismojuma josla spēj radīt patīkamu un aicinošu vidi jebkurā telpā, tādējādi veicinot vispārēju garastāvokļa uzlabošanos.
2. Izmantojiet maigo gaismu, ko rada Ambient Lighting Strip, lai nodrošinātu patīkamu un relaksācijai labvēlīgu atmosfēru.
3. Jums ir iespēja pielāgot apgaismojumu, lai tas atbilstu jebkuram gadījumam vai noskaņojumam, jo jūs varat viegli mainīt spilgtumu un krāsu izvēli.
Specifikācija:
| Jauda | 10W uz metru |
| IP reitings | Ūdensizturīgs IP40 vai IP65 |
| Ieejas spriegums | 85-265V vai 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Gaismas efektivitāte | 110-1201m/W |
| Darba temperatūra | -20C" 50C |
| Izmērs | 5000* 5mm, platums 5mm |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K,sarkans, zils, zaļš, dzeltens |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar un Samsung |
| Materiāls | PVC + LED |
| Garantija | 5 gadi |
| Kontrole | Tālvadības pults |
Detalizēti attēli:




Lietošana:



Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: apkārtējā apgaismojuma josla, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












