Produktiem
250 LED uz vienu metru joslas
●High CRI:RA> 80/90
●80-1201m/W
●Sijas leņķis 180
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Iespējas:
1. LED spuldzes nodrošina spilgtāku, krāsaināku gaismu ar daudz mazāku enerģijas patēriņu nekā parastās spuldzes. Tas nozīmē, ka jūs samazināsiet oglekļa emisiju, kā arī ietaupīsit naudu par enerģijas izmaksām.
2. Salīdzinot ar parastajām kvēlspuldzēm, LED gaismas kalpo ilgāk un tās ir jāmaina retāk. LED apgaismojums ir arī izturīgāks pret triecieniem un vibrācijām nekā parastais apgaismojums, kas padara to lieliski piemērotu lietošanai vietās, kur pastāv tradicionālo apgaismes ķermeņu salūzuma risks.
Specifikācija
| Ieejas spriegums | DC12-48V |
| Jauda | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90LM/W |
| Garums | 5 m/rullī (pielāgojams) |
| IP līmenis | IP20/IP65 |
| Gaiša krāsa | Silti balts/balts/auksti balts/rgb |
| Garantija | 5 gadi |
Vairāk attēlu



Populāri tagi: 250 LED uz metru sloksnes, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
LED lodīšu mikroshēma DIY prožektoramSkatīt vairāk> -
Chip White Smd Led 2835Skatīt vairāk> -
24v 2835smd LED sloksnes gaisma griestu dekorēšanaiSkatīt vairāk> -
COB LED sloksnes gaismaSkatīt vairāk> -
24v 5500K Cool White 2835 Strip apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Spilgti zilas LED sloksnes gaismasSkatīt vairāk>










