Kurš GU10?
Var būt sarežģīti noteikt, kuras enerģijas taupīšanas GU10 spuldzes atbilst jūsu vajadzībām un kuras ir vislabāk izmantot, ņemot vērā plašo pieejamo iespēju klāstu. Lai padarītu jūsu izvēli nedaudz vienkāršāku un, cerams, atrisinātu visas problēmas, kas jums varētu rasties saistībā ar šobrīd tirgū pieejamo energotaupīgo GU10 spuldžu klāstu, mēs esam sagatavojuši tālāk norādīto ceļvedi.
Izvēloties energoefektīvās GU10 spuldzes, jāņem vērā vairāki apsvērumi, tostarp:
spuldzes darbības ilgums
tika panākts enerģijas ietaupījums
spuldzes izmērs
Neatkarīgi no tā, vai tas ir aptumšojams vai nē
Izejas gaismas krāsa
Viena no trim krāsām — silti balta, vēsa balta vai dienasgaisma — parasti tiek izmantota, lai norādītu gaismas jaudu. Silti baltā krāsa ir tipiska krāsa, kas saistīta ar tipisku halogēna spuldzi, un to parasti izmanto mājsaimniecības apstākļos. Biroju vai mazumtirdzniecības vietās dienasgaismas lampas bieži tiek saistītas ar vēsāku balto krāsu, kas pazīstama kā aukstā baltā krāsa. Vislabākā krāsu atveide tiek panākta dienasgaismā, kas ir ļoti balta gaisma ar gandrīz zilu nokrāsu.
Ekohalogēnās spuldzes, GU10 CFL spuldzes (kompaktās dienasgaismas spuldzes) un GU10 LED spuldzes ir iespējas, aplūkojot GU10 enerģijas taupīšanas spuldzes. Katrs no tiem tiks salīdzināts ar iepriekš minētajām piecām iespējām.
LED GU10 spuldzes
GU10 LED spuldze ir neapšaubāmi labākā enerģijas taupīšanas GU10 spuldze tirgū un nākotnes GU10. 5 W spuldze var radīt līdz pat 50 W gaismas jaudu, pateicoties GU10 LED spuldzēm par līdz pat 90 procentiem augstākas efektivitātes salīdzinājumā ar tradicionālajām halogēna GU10 spuldzēm. Ja ņem vērā, ka kalpošanas laiks ir līdz pat neticamām 50,{10}} stundām, 4 stundas dienā, tas nozīmē, ka lietošanas ilgums pārsniedz 30 gadus! BENWEI iesaka izmantot lieljaudas GU10 LED spuldzi kā vēlamo GU10 spuldzi, neskatoties uz to, ka nav daudz aptumšojamu versiju. Tie tiek piedāvāti šeit un ir silti balti vai vēsi balti toņi.
GU10 LED spuldzes, kas tiek piedāvātas arī dažādās krāsās, ir lieliski piemērotas akcentu vai displeja apgaismojumam.
GU10 eko-halogēna spuldzes
Šī spuldze rada 50 W gaismas jaudu, vienlaikus patērējot 35 W elektrības, ietaupot aptuveni 30 procentus no standarta spuldzes enerģijas. Spuldzes kalpošanas laiks ir tikai aptuveni 1500 stundas, kas ir līdzīgs tipiskas halogēna lampas 1500–2000 stundām. Eko halogēna spuldzes ir pilnībā aptumšojamas un darbojas tāpat kā parastās halogēna spuldzes. Tās ir arī tāda paša izmēra kā parastajām GU10 spuldzēm, tāpēc tās bez problēmām iederēsies jebkurā tradicionālajā armatūrā.
Šīs spuldzes rada silti baltu gaismu, un nav citu krāsu iespēju.
Funkcija
● 7,5 w gu10 LED ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem produktiem.
● 7,5 w gu10 LED ir LED spuldze, kas nodrošina tūlītēju pilnu apgaismojumu, ir energoefektīva, samazina enerģijas patēriņu un ir draudzīga acīm.
Specifikācija
| Nominālā jauda | 5.50 W / 7.5 W / 8 W |
| Darbības biežums | 50/60 Hz |
| Gaiša krāsa | Silti balts/vēsi balts/dienas gaisma |
| Krāsu temperatūra | 2700K / 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Gaismas plūsma | 380 lm / 650 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss Ra | 90 |
| Stara leņķis | 36 grādi |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons | -20… plus 40 grādi |
| Aptumšojams | Jā |





