Kāda ir atšķirība starp E27 un E14 spuldzēm?

Jūs saskaraties ar tādiem terminiem kā E27 un E14, ja vēlaties nomainīt mājā izmantotās kvēlspuldzes, halogēna vai kompaktās dienasgaismas spuldzes pret LED spuldzēm vai iegādāties jaunu spuldzi. Spuldzes spuldzes turētāja tipu norāda kods, kas sākas ar E. Mājās plaši izmantotie lampu turētāji ir E27 un E14. Kuru tad vajadzētu izvēlēties?
Energoefektīvajām -LED gaismām ir lieliska gaismas atdeve, vienlaikus patērējot ļoti maz enerģijas. Salīdzinot ar halogēnām un kvēlspuldzēm, LED spuldžu kalpošanas laiks ir no 15 līdz 30 reizēm ilgāks. Lampas turētāja veids ir pirmais faktors, kas jāņem vērā, izvēloties spuldzi. Lai noteiktu lampas turētāja veidu, apskatiet lustru vai veco spuldzi, kuru izņēmāt.
E14 gaismas turētāja platums ir 14 mm. Savukārt E27 lampas turētājs ir 27 mm plats un biezs. Izmērot gaismas turētāja platumu, varat noteikt vajadzīgās spuldzes veidu.
Izmantojiet pirkstu galus, lai novērtētu sajūtu, ja meklējat saprātīgāku metodi. Pieauguša vīrieša rādītājpirksta platums ir 15 mm. Apmēram 30 mm platums tiek sasniegts, apvienojot rādītājpirkstu un vidējo pirkstu. Uzlieciet rādītājpirkstu uz spuldzes ligzdas, lai noteiktu tās veidu. Ja pirksts aizsedz kontaktligzdu, spuldze ir E14; ja ir nepieciešami divi pirksti, lai pilnībā noslēgtu ligzdu, spuldze ir E27.
Monētu izmantošana ir papildu mērīšanas paņēmiens. Dolāra monētas diametrs ir precīzi 26,5 mm. Šis izmērs ir ļoti tuvs E27 gaismas turētāja tipa diametram. Penija diametrs ir 19,05 mm. Tas ir ļoti tuvu E14 gaismas turētāja 14 mm platumam.
Mājās visbiežāk izmantotie divi lampu turētāju veidi ir E27 un E14, neskatoties uz to, ka ligzdām ir dažādi izmēri, tostarp E10, E11, E12, E17, E26, E39 un E40. Lai iegūtu precīzu atbildi, jums ir jāizmēra spuldzes turētājs, izvēloties spuldzes veidu.
Ja jūsu lustrai ir E14 lampas turētājs, jums vajadzētu iegādāties E14 lampu. Jums vajadzētu izvēlēties E27 spuldzi, ja jūsu lustrai ir E27 lampas turētājs. Lai gan E14–E27 vai E27–E14 pārveidotāji pastāv, to nepievilcīgais izskats padara tos nepopulārus.
Funkcija
● Izstrādāts jūsu acu komfortam
● Ideāli piemērots vispārējam apgaismojumam
● Spožu kvēlspuldžu aizstājēji
Specifikācija
| Gaismas plūsma: | 470 lm |
| Spuldzes kalpošanas laiks: | 15000 h |
| Līdzvērtīga spuldzes jauda: | 40 W |
| Gaiša krāsa: | Silti balts |
| Krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Krāsu renderēšanas indekss (CRI): | 80 |
| Gaismas efektivitāte: | 104 lm/W |
| Stiprinājuma/vāciņa veids: | E27 |
| Ieejas spriegums: | 220-240 V |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
E14 Led spuldze ar aptumšošanos silti baltā krāsā
Funkcija
● Tāpat kā kvēlspuldzes vai halogēna gaismas parastajā krāsā
● Standarta 60 vatu kvēlspuldzes vietā
● Nav acu noguruma, noguruma vai galvassāpju; acu komforts.
● LED spuldzes patērē mazāk enerģijas un nesatur bīstamu dzīvsudrabu.
● Patiesas krāsas tiek parādītas, ja CRI ir augsts.
Specifikācija
| Forma | Svece |
| Stikla apdare | Skaidrs |
| Aptumšojams | Jā |
| Spriegums | 240 volti |
| Vāciņa veids | E14 mazā Edisona skrūve |
| Gaismas plūsma | 618,9 lūmeni |
| Jauda | 6 vati |
| Kvēlspuldžu ekvivalents | 60 vati |
| Krāsu temperatūra | 2700k Silti balts |
| Krāsu renderēšanas indekss (CRI) | 92.1 |
| Vidējā dzīve | 25000 stundas |
| Spuldzes izmērs | Ø35×100mm |






