Vai LED sloksnes gaismas ir rentablas? Salīdzinājums
Saskaņā ar ASV Enerģētikas departamenta (DOE) datiem LED sloksnes gaismas ietaupa vairāk nekā 44 miljardus ASV dolāru ikgadējās enerģijas izmaksās. Tomēr daudzi cilvēki nav pārliecināti par to, kā šie ietaupījumi ir sasniedzami. Jums ir jāsaprot, kāpēc LED sloksnes gaismas ir daudz lētākas nekā kvēlspuldzes, CFL un halogēna gaismas, neskatoties uz to, ka sākuma cenas ir augstākas.
LED slokšņu lampu uzstādīšana sākotnēji maksā vairāk nekā tradicionālās kvēlspuldzes
Apsveriet parastā kvēlspuldžu apgaismojuma cenu. Ir pieejama lampa un atsevišķas spuldzes. Pat ja spuldžu un kontaktligzdu izmaksas vien var būt zemas, LED sloksnes lukturu uzstādīšana var būt dārgāka, jo ir nepieciešams strāvas avots, lentes gaismas un kabeļi, kas savieno gaismas. Bet kādi papildu elementi ietekmē LED lentes apgaismojuma cenu?
Krāsu, nokrāsu un garuma ietekme uz LED slokšņu gaismas cenām
LED lentes gaismas cena var atšķirties atkarībā no izvēlētās krāsas, nokrāsas un garuma. Izmaksas var palielināt arī citas LED apgaismojuma funkcijas, piemēram, iespēja aptumšot vai mainīt gaismas krāsu. Garāks sloksnes garums maksās vairāk nekā īsākas sloksnes. Tomēr enerģijas ietaupījums no LED gaismām joprojām atsver šos papildu uzstādīšanas izdevumus.
LED slokšņu lampu izmaksas
LED sloksnes gaismas rada mazāk siltuma, vienlaikus nodrošinot vairāk apgaismojuma
Salīdzinot ar citiem parastajiem gaismas avotiem, LED sloksnes gaismas rada vairāk faktiskās gaismas, vienlaikus radot mazāk siltuma. Kad kvēlspuldzes enerģiju pārvērš gaismā un siltumā, 90 procenti enerģijas tiek zaudēti kā siltums. Tradicionālajām gaismām ir nepieciešams vairāk enerģijas, lai nodrošinātu pietiekami daudz gaismas, jo spuldzes izmērs ietekmē saražotā un zaudētā siltuma daudzumu. Lai gan LED gaismas tagad var iegādāties tajos pašos jaudas diapazonos kā parastās gaismas, faktiskā jauda, kas nepieciešama gaismas diožu darbināšanai, ir daudz mazāka.
Gaismas diožu energoefektivitāte salīdzinājumā ar citiem apgaismojuma avotiem
Salīdzinot ar kvēlspuldzēm, gaismas diodes patērē par 25 līdz 80 procentiem mazāk enerģijas. DOE lēš, ka 60 W kvēlspuldze maksā 4,80 $ ikgadējās enerģijas izmaksās, salīdzinot ar 12 W LED, kas maksā 1 ASV dolāru.{7}} un rada tādu pašu gaismas daudzumu. Salīdzinot ar 60 W kvēlspuldzi un 43 W halogēna lampu, tas patērē attiecīgi par 75 % un 72 % mazāk enerģijas.
Ilgs LED slokšņu gaismas kalpošanas laiks palielina arī izmaksu efektivitāti
LED lentes lukturu ilgs kalpošanas laiks ir vēl viens elements, kas palielina to rentabilitāti. Parastas 60 W kvēlspuldzes kalpošanas laiks ir 1000 stunda, savukārt līdzvērtīgas 12 W LED spuldzes kalpošanas laiks ir līdz 25 000 stundu. Rezultātā LED gaismas var kalpot līdz 10 gadiem, salīdzinot ar sešu mēnešu vai īsāku kvēlspuldžu kalpošanas laiku.
LED lentes gaismas var palīdzēt jums ietaupīt naudu jau tagad.
LED sloksnes gaismas ir diezgan pieejamas, un pat pēc sākotnējo izdevumu uzskaites, pāreja uz LED gaismām joprojām radīs finanšu ietaupījumus.
Funkcija
● Darbojas kā parastā LED spuldze;
● Strādājiet arī kā ceļojums, izmantojiet pirkstus / krūzi ūdens / mitru drānu, lai ieslēgtu spuldzi;
● Darbojas kā kempinga gaisma, strāvas vāciņš ar āķi.
Specifikācija
| produkta nosaukums | 12w uzlādējama LED spuldze |
| Funkcija | Uzlādējams, Avārijas, Lukturis, Apgaismojums |
| Izmērs | φ70mm, φ80mm, φ95mm |
| Biežums | 50-60Hz |
| Jauda | 12W, 15W |
| Bāze | B22, E27 utt |
| LED zīmols | SMD 2835 |
| CCT | Silti balts 3700-3500K, balts 5500-6500K |
| Lumena efektivitāte | 80-90 lm/w |
| Uzlādes laiks | 5-6H |
| Līdzstrāvas apgaismojuma laiks | 5-6H |





