Produktiem
Vietnes apgaismojums ar baterijām
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
ar akumulatoru darbināmas vietnes apgaismojums
Produkta apraksts:
1. Ar ievades interfeisu, ko var tieši uzlādēt
2. LED indikators, lai parādītu uzlādes statusu: Uzlāde: zaļa LED zibspuldze
3. Uzlādē usb kabeli un saules bateriju
4. Ieejas uzlādes interfeiss: 5V
5. Ar USB izvades interfeisu, ko var izmantot strāvas banku, lai uzlādētu citas ierīces avārijas gadījumā
Specifikācija:
| PRODUKTA NOSAUKUMS | ar akumulatoru darbināmas vietnes apgaismojums |
| MATERIĀLS | ABS |
| ITME NR | BW-MF01 |
| JAUDA | 50w |
| LAMPAS IZMĒRS | 17,2*6,2*22,2cm |
| LED mikroshēmas | SMD2835 210 PCS{{2}}30 GAB sarkans+zils |
| AKUMULATORS | 1A 5V polimēru akumulators |
| KRĀSA | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| UZLĀDES LAIKS | 8-10H |
| DARBA STUNDAS | lāpa 8-10 stundas, prožektors 3-5 stundas, zibspuldze 30 stundas, zils zobs 5-8 stundas |
| GARANTIJA | 3 gadi |
Saules LED darba gaisma, USB uzlādējams pārnēsājams prožektors






FAQ:
J: Kāds' ir jūsu ar akumulatoru darbināms LED darba gaismas pēcpārdošanas serviss un garantija?
A: Mēs apsolām uzņemties šādu atbildību, ja tiek atrasts bojāts produkts:
1,36 mēnešu garantija no pirmās preču saņemšanas dienas;
2. Aizvietotāji tiks nosūtīti ar jūsu nākamā pasūtījuma precēm;
3. Atmaksa par produktiem ar trūkumiem, ja klienti to pieprasa.
J: Vai jūs pieņemat ar akumulatoru darbināmu LED darba gaismas ODM&pastiprinātāju; OEM pasūtījumus?
A: Jā, mēs piedāvājam ODM&pastiprinātāju; OEM pakalpojumus klientiem visā pasaulē, mēs varam pielāgot dažādu stilu korpusus un dažādu zīmolu LED spuldzes, mēs arī pielāgojam shēmas plates&pastiprinātāju; iepakojuma kaste atbilstoši jūsu prasībām.
A: Prece tiks nosūtīta 5–7 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas (izņemot brīvdienas), un, protams, izsekošana tiks atjaunināta pēc iespējas ātrāk.
J: Kāds ir jūsu MOQ?
A: Parasti mūsu MOQ ir 10 gab. Bet mēs pieņemam mazāku daudzumu jūsu izmēģinājuma pasūtījumam.
J: Cik daudz būs transporta kravas?
A: Krava ir atkarīga no svara& iepakojuma lielums un jūsu apgabals.
J: Vai es varu izdrukāt savu logotipu?
A: Jā, laipni lūdzam. Mēs varam rīkoties kā jūsu dizains, un jūs iesniedzat mums savu failu, lai mūsu dizains to izdarīs jūsu vietā. Un MOQ jābūt vismaz 1000 gab.
J: Kāds' ir jūsu pēcpārdošanas pakalpojums?
A: Mēs varam piedāvāt 100% garantiju mūsu ar akumulatoru darbināmām vietnes apgaismojuma ierīcēm. Ja rodas problēmas, jūs saņemsit mūsu risinājumu 12 stundu laikā.
Q:Kāpēc izvēlēties mūs, un kāda'
A: Mēs zinām visā pasaulē pieejamo produktu zīmolu, un mūsu klienti var iegādāties visus šos ārvalstu zīmolus. Mēs veicam globālu uzņēmējdarbību, lai mūsu klienti' nepalaistu garām labākos kvalitātes produktus un zīmolus.
Populāri tagi: akumulatoru darbināmas vietas apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs











