Produktiem
30 W pārnēsājama uzlādējama LED darba gaisma
1. Bez starojuma, bez svina, dzīvsudraba un citiem piesārņojuma elementiem.
2. Nomainiet 200 W tradicionālo halogēna spuldzi pret 30 W LED un ietaupiet 80% no elektrības rēķina par apgaismojumu.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 30 w pārnēsājamās uzlādējamās LED darba gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Produkta īpašības:
1. Pārnēsājamais sūkļa rokturis ir neslīdošs, un to ir ērti nēsāt bez spiediena.
2. Rūdīts stikls ir izturīgs un izturīgs pret kritienu. Rūdītais stikls ir 3 līdz 5 reizes cietāks par parasto stiklu.
Specifikācija
| Jauda | 30W |
| Spriegums | AC 85V ~ 260V |
| Izmērs | 300mm * 250mm * 190mm |
| Svars | 3 kg |
| IP pakāpe | IP 65 |
| Stara leņķis | 120 grādi |
| Darba temperatūra | -30-45 grādi |
| Dzīves ilgums | 50000 stundas |
Detalizēti attēli:


Pieteikums

Populāri tagi: 30 w pārnēsājama uzlādējama LED darba gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










