Produktiem

Āra viss vienā Led saules ielu apgaismojums
1. Viegli uzstādāms.
2.Kustības sensora režīms
3.Tālvadības pults
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Produkta apraksts
1..Augstas klases integrēts spiedienliešanas alumīnija sakausējuma korpuss.
2. Apgaismojuma režīms izmanto izlūkošanas radara sensoru, sensoru liela attāluma.
3,140 grādu skata leņķis, apgaismo vairāk vietas.
4.. Viegli uzstādāms, bezmaksas apkope, automātiska ieslēgšana/izslēgšana
5. Ar tālvadības pulti, UVA tehnoloģiju, nodrošina augstu izturību pret koroziju, 30 m tālvadības pults darbību, 4 apgaismojuma režīmu.
| Jauda | 50W |
| LED lampa | 48 GAB 3000 K-6500K |
| Lampas izmērs | 530 * 342 * 55 mm |
| Saules panelis | 18V 36W |
| Akumulatora tips | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Uzlādes laiks | 6-8 stundas |
| Izlādes laiks | 30-36 stundas |
| Lumens | 160lm/w |
| Materiāls | Liešanas alumīnija sakausējums |
| Uzstādīšanas augstums | 3-5m |
Sīkāka informācija par attēlu


Pieteikums


.
Populāri tagi: āra viss vienā led saules ielu apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī

