Produktiem

LiFePO4 akumulatora lūmena augsta spilgtuma saules enerģijas ielu apgaismojums ar monokristālisku saules paneli viss vienā
Litija akumulators: 12,8V 54AH
Ieteicamais uzstādīšanas augstums: 8-12M
LED mikroshēma: SMD 5050
Gaismas plūsma: 9800-11000LM
Gaismas efektivitāte: 200LM/W
Izmērs: 160040032MM
Garantija: 3 gadi
Details LiFePO4 akumulatora lūmena augsta spilgtuma saules enerģijas ielu apgaismojums ar monokristālisku saules paneli viss vienā

Features LiFePO4 akumulatora lūmena augsta spilgtuma saules enerģijas ielu apgaismojums ar monokristālisku saules paneli viss vienā
Lielas ietilpības litija akumulators un augsta konversijas ātruma mono saules panelis
100 W saules ielu apgaismojums, kas iebūvēts-54 Ah lielas ietilpības 12,8 V litija dzelzs fosfāta akumulatorā, kas uzlabo drošību, spēcīgu termisko stabilitāti, toleranci pret ļaunprātīgu izmantošanu, zaļš, netoksisks, ne-piesārņojošs , augsta strāvas vērtība un 2000 ciklu mūžs. Saules panelis ir premium klases 18V un 100 vatu monokristālisks panelis, nodrošinot pilnu uzlādi 6-8 stundu laikā, nodrošinot vairāk nekā 4 nakts apgaismojuma laiku.
Light Sensor (Dusk To Dawn), PIR Motion Sensor
Built-in light sensor and sensitive motion sensor. Solar street lights come on at dusk, automatically turn off and charge at dawn. When motion is detected, the solar motion sensor light would be brighter, and then becomes dim again if people or car out of the detected area.
Super Bright Solar Street Lights
Use SMD 5050 superior quality LED light for bright illumination, the brightness is several times higher than traditional light bulbs, and you can save up to 80 percent electricity(0 electricity fee).
Vienkārša uzstādīšana, nav nepieciešama elektroinstalācija
Our solar powered street lamp can be mounted on pole that in direct sunlight for charging. No wiring needed. Recommended pole diameter is 1.67-2.36 inch, and the installation height is recommended to be 8-12m.
Trīs gadu garantija
Saules ielu lampa, kuras kalpošanas laiks ir 50 000 plus stundas, novērš nepieciešamību bieži nomainīt ķermeņus. Mēs piedāvājam 3 gadu garantiju visiem klientiem. Ja rodas kvalitātes problēmas ar saules gaismas kustību ārpus telpām, lūdzu, sazinieties ar mums.
| Modelis | BW-ISL01-100 W |
| Gaismas plūsma | 9800 - 11000 LM |
| LED mikroshēma | SMD 5050 (augsta efektivitāte) |
| MONO saules panelis | 18V/100WP |
| LiFePO4 litija akumulators | 12,8 V/54,000mAh |
| Krāsu temperatūra | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Pielāgots |
| Krāsu atveidošanas indekss | Ra>70 |
| IP novērtējums | IP 65 |
| Sensora attālums | <> |
| Uzlādes laiks | 6-8h |
| Darba laiks | 3-5 lietainas dienas |
| Korpusa materiāli | Alumīnijs |
| Produkta izmērs | 160040032mm |
| Neto svars | 20 kg |
| Ieteicamais augstums | 8-12M |
| Pola diametrs | Ø60-70mm |
| Ieteicamais stabu attālums | 25-35M |
| Darbības temperatūra | 0 grāds - plus 60 grādi |
| Izlādes temperatūra | -20 grādi — plus 60 grādi |
| Garantija | 3 gadi |
| Sertifikāts | CE, RoHs, IP65 |
| Lietojumprogrammas | Ielu apgaismojums, zonas apgaismojums, drošības apgaismojums, autostāvvietu zonas, ārpus{0}}tīkla ceļa utt. |
Image LiFePO4 akumulatora lūmena augsta spilgtuma saules enerģijas ielu apgaismojums ar monokristālisku saules paneli viss vienā


FAQ:
Q1. Vai es varu saņemt LED gaismas pasūtījuma paraugu?
A: Jā, mēs atzinīgi vērtējam pasūtījuma paraugu, lai pārbaudītu un pārbaudītu kvalitāti. Jaukti paraugi ir pieņemami.
Q2. Kā ar izpildes laiku?
A: Paraugam ir vajadzīgas 5-7 dienas, masveida ražošanas laikam ir vajadzīgas 2-3 nedēļas.
Q3. Vai jums ir kāds MOQ ierobežojums LED gaismas pasūtījumam?
A: Zems MOQ, ir pieejams 1 gab paraugu pārbaudei
Q4. Kā jūs nosūtāt preces un cik ilgs laiks nepieciešams, lai tās saņemtu?
A: Mēs parasti piegādājam ar DHL, UPS, FedEx vai TNT. Parasti tas aizņem 3-5 dienas. Aviopārvadājumi un jūras pārvadājumi arī nav obligāti.
Q5. Vai ir pareizi drukāt savu logotipu uz LED gaismas izstrādājuma?
A: Jā. Lūdzu, oficiāli informējiet mūs pirms mūsu ražošanas un vispirms apstipriniet dizainu, pamatojoties uz mūsu paraugu.
Q6: Vai jūs piedāvājat garantiju produktiem?
A: Jā, mēs saviem produktiem piedāvājam 3 gadu garantiju.
Populāri tagi: lifepo4 akumulatora lūmena augsta spilgtuma saules enerģijas ielu apgaismojums ar monokristālisku saules paneli viss vienā, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

