Produktiem

Led ielas lampa Saules enerģija
1. Litija dzelzs fosfāta akumulatora darbības laiks ir līdz 7-8 gadiem, un to var uzlādēt no 2000 līdz 3500 reizēm.
2. Atbilstošas ārējās sienas vai stabi sabiedriskās vietās, tostarp ielās, ietvēs, parkos, pilsētiņās un pagalmos.

Produkta apraksts
1. Litija dzelzs fosfāta akumulatora darbības laiks ir līdz 7-8 gadiem, un to var uzlādēt no 2000 līdz 3500 reizēm.
2. Atbilstošas ārējās sienas vai stabi sabiedriskās vietās, tostarp ielās, ietvēs, parkos, pilsētiņās un pagalmos.
3. Saules sienas gaismeklim ir IP67 ūdensizturīgs sertifikāts, un tas ir izgatavots no augstas stiprības PVC, padarot to izturīgu pret tādiem elementiem kā lietus, vējš, sniegs, ledus un mitrums. Lieliski piemērots dažādām āra vietām, tostarp piebraucamiem ceļiem, priekšdurvīm, iekšpagalmiem, lieveņiem un pagalmiem.
ProduktsKonkrēts:
| Jauda | 50W 100W 200W 300W |
| Ieejas spriegums | AC85-265 |
| Gaismas avots | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Novērtēts mūžs | 50000h |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Gaismas | 150m/W |
| Darba temperatūra | -30-50 grāds |
| IP reitings | IP67 |
Sīkāka informācija par attēlu





Lietošana:

Populāri tagi: led ielu lampas saules baterija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs






